Přichází nová verze podnikového informačního systému myWAC | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Přichází nová verze podnikového informačního systému myWAC


Brno, 2. 5. 2011 – Společnost myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. představila svým klientům novou verzi systému myWAC 3.5. Ta reflektuje rostoucí nároky uživatelů na přívětivost uživatelského rozhraní a umožňuje snadnější dostupnost informací prostřednictvím panelů s miniaplikacemi, tzv. „widgety“. Uživatelé si tak mohou obsah své pracovní plochy přizpůsobit svým vlastním požadavkům a potřebám.

Informační systém myWAC prošel v uplynulých měsících rozsáhlým vývojem uživatelského prostředí. Značných změn doznal především celkový vzhled systému. Nový design klade důraz na jednoduchost a přehlednost, přičemž svým pojetím odpovídá moderním trendům. Za zmínku jistě stojí, že základní barevné schéma je možno libovolně upravovat, čímž získávají uživatelé širokou možnost přizpůsobení jejich pracovního prostředí.

Novinkou jsou postranní panely, na které je možno přidávat widgety, sloužící k rychlejšímu a přehlednějšímu zobrazení vybraných dat. V současné době byla uvolněna v rámci standardní aktualizace systému základní sada těchto miniaplikací. Mezi ně patří například přehled nepřečtených e-mailových zpráv, nových připomenutí, vlastních poznámek či odkazů k objektům. Widgety lze libovolně přeskupovat, definovat jejich pozici a nastavení.

Současný i budoucí vývoj systému myWAC je směřován k maximální flexibilitě systému. Již v tuto chvíli si může uživatel mimo jiné ovlivňovat strukturu a způsob zobrazení dat nebo navrhovat vlastní tiskové sestavy. Stěžejní důraz je nyní kladen na uživatelskou tvorbu formulářů a vizualizaci výsledných dat.

Informace o společnosti myWAC TECHNOLOGIES s.r.o.
Společnost myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. je moderní dynamická firma s primárním zaměřením na vývoj, implementaci a podporu podnikového ERP/CRM systému myWAC a poskytování komplexních služeb v oblasti aplikace informačních technologií do firemních procesů. Společnost nabízí firmám profesionální řešení v oblasti veškerých firemních aktivit, jež jsou přizpůsobené individuálním potřebám klienta. V současnosti využívají informační systém myWAC převážně menší a středně velké společnosti se zaměřením na velkoobchod, maloobchod, výrobu, služby nebo jejich kombinaci.
Kontakt:

Andrea Šromová
obchodní a marketingová ředitelka
andrea.sromova@mywac.cz
www.mywac.cz
603 495 353
541219593


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 5. 2011 14:08
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. je moderní dynamická firma s primárním zaměřením na vývoj, implementaci a podporu podnikového ERP/CRM systému myWAC a poskytování komplexních služeb v oblasti aplikace informačních technologií do firemních procesů. Společnost nabízí firmám profesionální řešení v oblasti veškerých firemních aktivit, jež jsou přizpůsobené individuálním potřebám klienta. V současnosti využívají informační systém myWAC převážně menší a středně velké společnosti se zaměřením na velkoobchod, maloobchod, výrobu, služby nebo jejich kombinaci..
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.