Příběhy pro Ivanu Königsmarkovou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Příběhy pro Ivanu Königsmarkovou


Rozhodly jsme jako formu podpory pro Ivanu Königsmarkovou zveřejňovat každý den jeden příběh, ve kterém se jakýmkoliv způsobem objevila Ivana Königsmarková. Účelem příběhů je vyjádřit podporu paní Ivaně Königsmarkové, zachovat kontinuitu její práce i v době, kdy nemůže pracovat a také podpořit možnost kontinuální péče porodních asistentek v systému zdravotní péče.

Rozhodly jsme jako formu podpory pro Ivanu Königsmarkovou zveřejňovat každý den jeden porodní, těhotenský, rodinný příběh, ve kterém se jakýmkoliv způsobem, někdy i pouze letmým dotykem, objevila Ivana Königsmarková.
Ivana Königsmarková byla pravomocně odsouzena s pětiletou podmínkou, pokutou téměř tři miliony Kč a zákazem činnosti. Jsme přesvědčeny o její nevině. Účelem příběhů je vyjádřit podporu paní Ivaně Königsmarkové, zachovat kontinuitu její práce i v době, kdy nemůže pracovat. Příběhy oslovují také kohokoliv, komu není lhostejný způsob, jakým přicházejí jeho děti na svět, nebo kdo si chce jen udělat svůj názor na přirozené porody a práci porodních asistentek, či kdo bude mít prostě zájem o přečtení.
Příběhy jsou zveřejňovány se na adrese http://www.pribehyproivanu.cz po celou dobu, kdy Ivana nemůže vykonávat svou práci, a to denně, vždy v 18 hodin jako večerníček, počínaje Štědrým dnem 2011.
Věříme, že tato aktivita má smysl také pro podporu celého porodního systému péče o matku a dítě jako společnou jednotku, pro možnost svobodného výběru místa porodu a podporu kontinuální péče porodních asistentek v systému zdravotní péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění.
Kontakt:

Šárka Jirsáková
správce webu a koordinátorka
pribehyproivanu@gmail.com
http://www.ijinak.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 2. 2012 11:03
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Jde to i jinak (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Podpora celého porodního systému péče o matku a dítě jako společnou jednotku, podpora možnosti svobodného výběru místa porodu a kontinuální péče porodních asistentek v systému zdravotní péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.