Přenosné DVD přehrávače Yarvik: Pohoda při cestování | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Přenosné DVD přehrávače Yarvik: Pohoda při cestování


Delft/Brno, 7. června 2011 – Yarvik uvedl na český a slovenský trh nové přenosné DVD přehrávače. Multimediální přehrávače určitě oceníte nejen na cestách se svými ratolestmi. Série obsahuje tři různé modely PDV101 (7“), PDV102 (7“ Dual Screen) a PDV109 (9“).

PDV101 Yarvik 7“ DVD přehrávač
Tento kompaktní 7“ model nabízí rozlišení displeje 480x234 bodů s poměrem stran 4:3 anebo 16:9, zabudované stereo reproduktory a dálkové ovládání. Přehrávač podporuje všechny standardní formáty přehrávání DVD, SVCD, VCD, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, CD, CD-R, CD-RW. Zařízení přehrává video ve formátech Divx a MPEG, obrázky si můžete prohlížet ve formátu jpg a hudbu přehrajete v MP3. Přehrávač je též vybaven slotem pro paměťové karty (MicroSD, MS, MMC), USB portem a vstupem pro sluchátka.
PDV102 Yarvik 7“ DVD přehrávač DualScreen
Elegantní 7“ model přináší kromě základní jednotky DVD přehrávače ještě jeden přídavný monitor. Výhodou tohoto řešení je například to, že se spolujezdci na zadních sedadlech nemusí tlačit u jedné obrazovky. To, co se přehrává na základní jednotce DVD přehrávače, je zároveň přehráváno i na přídavném displeji. Oba monitory mají úhlopříčku 7“ a rozlišení 480x234 bodů. Přehrávač je též vybaven slotem pro paměťové karty (MicroSD, MS, MMC), USB portem a vstupem pro sluchátka.
PDV109 Yarvik 9“ DVD přehrávač
Tento stylový a největší model série nabízí 9“ monitor s rozlišením 480x234 bodů s poměrem stran 4:3 anebo 16:9, zabudované stereo reproduktory, vstup pro sluchátka a dálkové ovládání. Přehrávač má otočný displej, takže si bez problémů najdete nejlepší polohu na sledování. Přehrávač je též vybaven slotem pro paměťové karty (MicroSD, MS, MMC) a USB portem.
Přehrávače jsou už dostupné na trhu a jejich ceny by se měly pohybovat následovně:
PDV101 Yarvik 7“ DVD přehrávač –1990 Kč
PDV102 Yarvik 7“ DualScreen – 3490 Kč
PDV109 Yarvik 9“ DVD přehrávač – 2890 Kč


---------------------------------------------------
Yarvik
Značka spotřební elektroniky Yarvik je dostupnou alternativou. Produktové portfolio zahrnuje MP4 přehrávače, televize, digitální foto rámečky, přenosné DVD přehrávače, tablety a mnoho dalšího. Výrobky Yarvik jsou určeny pro všechny, kteří hledají spolehlivé, atraktivní produkty za vynikající ceny.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 6. 2011 14:16
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.