Premiér: Chceme srozumitelně a přehledně přiblížit lidem to nejpodstatnější z reforem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Premiér: Chceme srozumitelně a přehledně přiblížit lidem to nejpodstatnější z reforem


V rámci větší informovanosti o změnách a pro snazší orientaci ve vládních reformách funguje od začátku roku nová webová stránku www.reforma.cz, která shrnuje a popisuje schválené i plánované změny. Za první dny provozu stránka zaznamenala přes třicet tisíc zobrazení.

„Od ledna 2012 začaly platit reformní zákony v sociální oblasti, ve zdravotnictví i v daních. Přichystaná je další etapa důchodové reformy a průběžně se plní protikorupční opatření a další změny, které se dotknou všech občanů. Chceme srozumitelně a přehledně přiblížit lidem to nejpodstatnější z reforem na jednom místě, proto byla spuštěna webová stránka www.reforma.cz,“ řekl na tiskové konferenci premiér Petr Nečas.

Na reformním webu je možné najít přehled hlavních změn a nejčastější otázky a odpovědi u důchodové reformy, reformy zdravotnictví, sociální reformy, daňové reformy a u protikorupčních opatřeních. Každá reformní stránka také obsahuje modelové situace, citace premiéra, ministrů a ekonomů k jednotlivým změnám a část zaměřenou na odborné informace o reformách.Kontakt:

Jan Osúch
tiskový mluvčí vlády
osuch.jan@vlada.cz
773 692 234
224 002 058


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 1. 2012 15:19
Kategorie: Média a reklama
Název zdroje: Úřad vlády ČR (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Úřad vlády České republiky je ústředním orgánem státní správy. Úřad plní úkoly spojené s odborným, organizačním a technickým zabezpečením činnosti vlády České republiky a jejích orgánů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.