Přehlídka luxusních svatebních šatů Salonu POSH podpoří organizaci RATOLEST BRNO | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Přehlídka luxusních svatebních šatů Salonu POSH podpoří organizaci RATOLEST BRNO


Brno, 13. 7. 2011 – „Svatba ve stylu POSH“ – to je název módní přehlídky svatebních šatů z dílen světoznámých návrhářů, která se uskuteční ve čtvrtek 14. 7. 2011 od 19 hodin v prostorách Salonu Posh na ulici Orlí v Brně. Výtěžek z prodeje luxusních modelů bude věnován na podporu nestátní neziskové organizace Ratolest Brno, která pomáhá sociálně znevýhodněným dětem, mladým lidem a rodinám v obtížné životní situaci. Patronkou organizace v rámci slavnostního večera bude brněnská herečka a zpěvačka Jana Musilová.

Motto přehlídky zní: „Probuďte všechny smysly vaší krásy a individuality“. V historických prostorách bývalého kláštera na ulici Orlí se představí svatební modely značek Versace, Valentino a Escada. K vidění bude také celá řada svatebních doplňků, od šatů pro družičky a svatebčany či svatebních bot a střevíců až po ukázky líčení a účesů od stylistů ze Salonu Posh. Součástí večera bude také kompletní proměna dvou nevěst přímo před zraky diváků. Nebude chybět ani raut a ochutnávka čokoládových specialit. Celým večerem bude provázet moderátorka Zdenka Marková a noblesní atmosféru podtrhne hudba od DJ-STAR.

Návštěvníci, kteří si v den konání akce zakoupí některý z nabízených modelů, budou mít šanci získat hodnotné dárky jako je zlatá zákaznická karta Salonu Posh, cestu na Bali nebo svatební obřad zdarma. Část výtěžku z prodeje bude věnována na podporu sociálních a preventivních programů nestátní neziskové organizace Ratolest Brno. Darovací šek převezme v závěru večera herečka a zpěvačka Jana Musilová, která dlouhodobě podporuje aktivity občanského sdružení Ratolest Brno.

Organizátorem akce je luxusní módní Salon Posh ve spolupráci s portálem Svět-svateb.cz a svatební agenturou Koordinátorky.cz.

Mgr. Jana Běhalová
Ratolest Brno, public relations
tel: 731 500 050
jana.behalova@ratolest.czKontakt:

Jana Běhalová
public relations
jana.behalova@ratolest.cz
www.ratolest.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 7. 2011 15:23
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Ratolest Brno, o.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
RATOLEST BRNO, občanské sdružení, je nestátní nezisková organizace založená v roce 1995.
Naším posláním je pomáhat sociálně znevýhodněným dětem a mladým lidem řešit jejich nepříznivou životní situaci anebo jí předcházet tak, aby měli rovné šance žít kvalitní život a začlenit se do společnosti.
V rámci naší činnosti také podporujeme a rozvíjíme dobrovolnictví.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.