Předvánoční sezóna v OC Šestka – nová móda i nábytek | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Předvánoční sezóna v OC Šestka – nová móda i nábytek


Obchodní centrum Šestka rozšiřuje portfolio svých prodejen. Návštěvníci se mohou těšit na nové obchody s nábytkem Sofaland a Domestav i obchody s módou Denim Classics, Extreme Intimo a Relax. Předvánoční sezóna v OC Šestka je tak doslova v plném proudu.

„Těší nás, že našim návštěvníkům přinášíme další možnosti kvalitního nakupování,“ říká Václav Jonáš, Head of Asset Management společnosti CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o., která je vlastníkem OC Šestka. „Obchodní centrum Šestka se tak stává cílem zájemců o hezké bydlení a na své si přijdou pánové i dámy toužící zařadit do svého šatníku nové značkové oblečení,“ dodává Václav Jonáš.

Prodejna Sofaland nabízí sedací soupravy nadčasového designu vyrobené z kvalitních materiálů. V Domestavu si zákazníci obchodního centra Šestka mohou od nynějška vybírat ze široké palety různých druhů nábytku z masivního dřeva. Tento český výrobce je oblíbený nejen pro exkluzivní design, ale i pro své nápadité nábytkové sestavy pro děti.

Trendy módu pro volný čas nabízí nová prodejna Denim Classics. Návštěvníci obchodního centra Šestka si zde mohou vybrat oblečení značek Timezone, Salsa či Iceman a inspirovat se módními kolekcemi pro podzim a zimu. Také nově otevřená prodejna spodního prádla Extreme Intimo přichází na trh s novým sortimentem stejně jako obchod Relax s nabídkou slunečních a sportovních brýlí, sportovního oblečení a doplňků.

Obchodní centrum Šestka právě prochází další fází remodelingu a zároveň slaví páté výročí. K půlkulatým narozeninám si tak nadělilo nejen nové designové prvky a prodejny, ale na jeho návštěvníky čeká i velká narozeninová oslava, speciální slevové kupóny a zajímavé akce.

Kontakt:

Andrea Pitronová
andrea.pitronova@crestcom.cz
731613614


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 11. 2011 15:10
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Obchodní centrum Šestka (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Základní informace o obchodním centru Šestka
Obchodní centrum Šestka nedaleko letiště Praha-Ruzyně na křižovatce Evropské ulice a Pražského dálničního okruhu bylo otevřeno v listopadu 2006. Na ploše více než 27.500 m2 nabízí svým návštěvníkům stovku obchodů včetně restaurací, kaváren a rychlého občerstvení. Vedle hypermarketu Albert se zde nachází prodejny populárních módních značek, luxusních oděvů, obuvi i vybavení pro sport a volný čas. Je zde knihkupectví, parfumerie, obchody s elektronikou a domácími spotřebiči i hračkami. Součástí OC Šestka je také banka, kadeřnictví, nehtové studio, květinářství, rychločistírna, značková prodejna a servis mobilních telefonů, optika nebo dětský koutek. Obchodní centrum provozuje také bezplatné autobusové linky na trase Dejvická – obchodní centrum Šestka – Dejvická, Slaný – obchodní centrum Šestka – Slaný a Kladno – obchodní centrum Šestka – Kladno. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

Neobvyklé architektonické pojetí obchodního centra se zelenými zatravněnými stěnami a originálním střešním parkovištěm umožnilo zakomponování do okolní krajiny a podtrhlo ekologický ráz projektu. Interiéry obchodního centra jsou vybaveny celou řadou designových prvků. Obchodní centrum Šestka z dílny studia d u m architekti získalo třetí místo v architektonické soutěži Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku 2007.

O společnosti CA Immo
Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a střední a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230 000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Technopark, Danube House, Nile House, a Amazon Court, obchodního centra Šestka, dvou hotelů a anglické mezinárodní školy. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku 1988 a v současné době je obchodovatelných 83 % jejích akcií.

Pro další informace kontaktujte:
CA Immo Real Estate Management Czech Republic s.r.o.
Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz
www.caimmoag.com

DTZ Czech Republic, a.s.
Romana Petráňová
Marketing Manager OC Šestka
tel.: +420 225 023 102
e-mail: romana.petranova@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz, www.crestcom.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.