Představena unikátní kalkulačka úspor pro dopravní firmy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Představena unikátní kalkulačka úspor pro dopravní firmy


Dodavatel Fleet Controlling systému yTrack představil na českém trhu ojedinělou kalkulačku pro rychlý výpočet úspor, které může systém yTrack přinést dopravní firmě s vozovým parkem, zejména při jízdách v mezinárodní nákladní dopravě.

Jednoduchost kalkulačky úspor podtrhuje vysokou přidanou hodnotu, kterou dokáží do správy vozového parku přinést systémy pro Fleet Controlling, jako je například systém yTrack. Na rozdíl od běžných a jednoduchých monitorovacích systémů poskytuje platforma Fleet Controllingu vysokou úroveň integrace s existujícími systémy a dává do rukou managementu společnosti silný nástroj nejen pro kontrolu, ale pro skutečné řízení dopravy a logistiky v mezinárodním měřítku.

Speciální pozornost věnuje systém yTrack sledování toku a spotřebě nafty (tzv. fuel management), analýze jízdního stylu řidiče a detekci nečekaných úbytkům nafty v nádrži, protože pohonné hmoty tvoří více než třetinu nákladů na provoz vozového parku.

Systém yTrack pomáhá managementu dopravních firem ušetřit další prostředky na cestovních náhradách – dietách, které jsou řidiči často zneužívány. Technologie datového přenosu GPRS umožňuje také téměř úplně eliminovat náklady dopravní společnosti na mezinárodní telefonáty s řidiči v roamingu.

Všechny tyto úspory přinášejí konkurenční výhodu dopravním společnostem, které v současném silně konkurenčním prostředí potřebují snižovat náklady a připravit se na další růst. Samotná kalkulačka je k dispozici zde: www.ysystem.eu/index.php/cs/ytrack/204-vypocet-navratnosti-investice-do-ytrackKontakt:

Tomáš Jaroš
Marcom Manager
tomas.jaros@ysystem.eu
www.ysystem.eu
00420 724 773372
00420 226 238 27


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 9. 2011 9:47
Kategorie: Doprava
Název zdroje: YMS Czech Republic, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost ySystem je renomovaný tvůrce speciálních informačních systémů, řešení pro Fleet Controlling, správu mobilních zdrojů a dalších systémů s přidanou geografickou informací (LBS, GIS). Jsou určeny zejména pro zjišťování polohy a stavu mobilních objektů, jejich vzájemnou interakci v závislosti na prostorové informaci. Určeny jsou také pro inteligentní dopravní systémy, vládní organizace, distribuční a logistické společnosti a podniky veřejných služeb. Svá řešení poskytuje ySystem v zemích EU a přilehlých regionů, přičemž se zaměřuje na nejnovější poznatky bezdrátových komunikačních technologií, senzorů, mobilní komunikace a dynamické distribuce dat.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.