Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii


Agentura STUDYLINE Vás srdečně zve na přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii. Vstup na přednášky je zdarma! Speciální ceny studia v zahraničí pro každého účastníka přednášek! Slosování o hodnotné ceny!

Milí zájemci,
agentura STUDYLINE Vás srdečně zve na přednášky o studiu, práci a cestování v Austrálii. Vstup na přednášky je zdarma! Speciální ceny studia v zahraničí pro každého účastníka přednášek! Slosování o hodnotné ceny!

Liberec: 19. 11. od 19:00, JŠ STUDYLINE, Pražská 7/5, Liberec 1, učebna č. 3

Praha: 25. 11. od 18:00, VŠE, nám. W. Churchilla 4, Praha 3, učebna č. 324 SB

Brno: 30. 11. od 17:15, ESF MU, Lipová 41a, Brno, učebna č. S8 ve 4. patře

Olomouc: 2. 12. od 17:00, STUDYLINE, Dobrovského 24, Olomouc

Přemýšlíte o studiu a práci v Austrálii? Přednášky jsou ideální možností jak získat aktuální a komplexní informace! Skvělé ceny jazykových a odborných kurzů, asistenční služby zdarma, kanceláře v Sydney a Perthu, asistence při hledání práce, ubytování "Share accommodation" za skvělé ceny. Speciální nabídka a ceny pro účastníky přednášek!

A co všechny zúčastněné čeká? Večery plné zajímavých a užitečných informací. Přednášky budou zaměřené na protinožce a to konkrétně na studium, práci a cestování v Austrálii. Naším cílem je podat Vám co nejvíce informací tak, abyste si mohli vytvořit o pobytech v Austrálii konkrétní představu. Dozvíte se zde o možnostech a podmínkách studia, destinacích, práci a pracovních příležitostech, ubytování a cestování. Zabývat se také budeme postupem při vyřizování pobytů, službami před odletem a během pobytu. V závěru přednášek proběhne diskuze a slosování o ceny.

Vstup zdarma pro širokou veřejnost je samozřejmostí, takže neváhejte! Rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti a zážitky, které jsme posbírali během našich zahraničních pobytů.

Těšíme se na Vás!
Tým agentury STUDYLINE
www.studyline.cz
Kontakt:

Jaroslav Tykal
ředitel
jtykal@studyline.cz
603150050
224233428


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 11. 2009 19:48
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: STUDYLINE s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Studium a práce v zahraničí - jazykové kurzy, střední školy, univerzity, au pair a pracovní programy v zahraničí, letenky, slevové karty, víza a cestovní pojištění. Doménou je studium a práce v Austrálii.

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.