Pražský maraton doběhl Pavel Pacal na hraně kolapsu. Běžel pro Aleška Dennera | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pražský maraton doběhl Pavel Pacal na hraně kolapsu. Běžel pro Aleška Dennera


Praha/Třebíč – V neděli 8. května se Pavel Pacal z Třebíče zúčastnil pražského maratonu. Vyzval také ostatní běžce z Vysočiny, aby se přidali a pomohli tak Aleškovi Dennerovi, který trpí svalovou dystrofií a potřebuje absolvovat transplantaci kmenových buněk v Izraeli. Kvůli žaludečním obtížím sice Pacal nesplnil svůj vytčený čas 3 hod a 40 minu, ale přesto peníze na účet, který vede sdružení FOR JANE, pošle. Čas Pavla Pacala na pražském maratonu byl 4 hod 13 minut. Na účet 9 5 0 0 0 1 2 4 3 9 / 7 9 4 0 pošle Pacal 15 540 Kč.

„Měl jsem natrénováno na 3 hodiny a 40 minut. Od patnáctého kilometru mi vypověděl službu žaludek. Kdybych neběžel pro Aleška, tak to vzdám. Doběhl jsem na hraně kolapsu,“ popsal po maratonu Pacal. Ten si před závodem určil, že daruje Aleškovi za každou minutu pod 4 hodiny 777 Kč. „Sedmička je šťastné číslo a tři za sebou je vícenásobné štěstí. Věřím, že se ke mně přidají i další a podaří se na Aleškovu operaci posbírat zbývající půl milion,“ doplnil běžec Pacal.
Maminka Aleše si úsilí Pavla Pacala moc váží a už se těší, až se k nim zastaví. „Především mu chci poblahopřát k tak statečnému výkonu,“ říká Eva Dennerová.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 5. 2016 8:13
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.