Právě vychází nový thriller Moniky Maratové Volavka | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Právě vychází nový thriller Moniky Maratové Volavka


STÁHNOUT Volavka1.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

V nakladatelství NAŠE VOJSKO, s.r.o. právě vychází už druhý thriller Moniky Maratové VOLAVKA, který se opět odehrává nejen v ryze českém prostředí, ale zavádí čtenáře i na Slovensko. Námět čerpala autorka ze skutečného života a své příznivce znovu nenechá vydechnout. Ti, kdo knihu otevřou, ji neodloží, dokud ji celou nepřečtou, slibuje autorka a dodává, že VOLAVKA je ještě propracovanějším příběhem než první dobrodružství pilota Petra Tefflera, které se velmi úspěšně prodávalo pod názvem Smrtící odkaz.

Thriller Moniky Maratové VOLAVKA vychází v nakladatelství NAŠE VOJSKO, s.r.o. 15. 10. 2013
Stejně jako v předchozí knize, se autorka nechala inspirovat životem. Její příběhy vycházejí ze skutečnosti. Nevěříte? Máte pocit, že v naší malé české kotlině nemůže vzniknout opravdu napínavý thriller o intrikách velitele vojenského zpravodajství? Nedávné události z nejvyšších sfér české politiky tyto pochybnosti přesvědčivě vyvrací. Sice to nebyla přímo tato aféra, která autorku inspirovala, protože příběh začala psát už před třemi lety, dokazuje však, že Maratová přesně ví, o čem píše, a tak nám v knize přibližuje prostředí armádních zpravodajců takové, jaké opravdu je – plné lži a klamu.

ANOTACE:
Volné pokračování úspěšného thrilleru Smrtící odkaz, tentokrát se špionážní zápletkou. Pilot Petr Teffler, který se vrátil ke svým milovaným bitevním vrtulníkům, má nelehký úkol. Musí se vypořádat s minulostí, která mu vtrhla do života tím nejméně příjemným způsobem. Aby pomohl nejmocnějšímu muži českého Vojenského zpravodajství, riskuje v roli volavky svůj vlastní život. Přitom se současně stává terčem rafinované pomsty překupníka drog. A aby toho nebylo dost, jeho vztah s lékařkou Teri je v troskách…
Napínavý příběh, ve kterém si všichni hlavní protagonisté sáhnou až na samé dno, snad nejlépe vystihuje citát filozofa Gibrana Khalina ze záhlaví knihy:
„Bez utrpení by nevznikly ty nejsilnější duše. Ty nejsilnější osobnosti jsou cejchované jizvami.”

MONIKA MARATOVÁ, * 1968 v Praze
Po studiích pracovala v zahraniční redakci Československého rozhlasu, v nakladatelství, v softwarové firmě, ale zejména jako asistentka režie ve Filmovém studiu Barrandov a produkční Paláce kultury a Krátkého filmu.
Mezi její koníčky patří i plastikové modelářství, z čehož částečně vyplývá její současná publikační činnost v odborném časopise Modelář a práce redaktorky a administrátorky modelářského internetového serveru Modelforum.
Už na střední škole ráda psala krátké detektivní povídky do školního časopisu. Její knižní prvotina byla dramatickým příběhem člověka, do jehož života vtrhl s ničivostí laviny organizovaný zločin. Thriller Volavka, který na předchozí knihu volně navazuje, je o pomstě, intrikách a špionážní hře, ve které nic není takové, jak to na první pohled vypadá.

KONTAKTY:
Majitel nakladatelství Emerich Drtina: drtina@nasevojsko.eu
Redaktorka Magdaléna Kořínková: redakce@nasevojsko.eu
Autorka Monika Maratová: monika@modelforum.cz
Webové stránky nakladatelství: http://www.webareal.cz/nasevojsko
Webové stránky autorky: www.monika-maratova.eu
Kontakt:

Monika Maratová
majitelka
monika.agency@gmail.com
www.monika-maratova.eu


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 10. 2013 20:45
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Monica Agency (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Agentura, zastupující občanská sdružení ve styku s médii.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.