Pravé italské espresso Philips Saeco v pohodlí domova | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pravé italské espresso Philips Saeco v pohodlí domova


Pravá italská káva již nemusí být doménou jen vyhlášených kaváren v Řimě, Miláně nebo Folrencii. Nyní si můžete dopřát espresso, ristretto, lungo či cappuccino s bohatou pěnou kdykoli na něj dostanete chuť a navíc v pohodlí svého domova. Philips představuje nový model Saeco Intelia, se kterým bude příprava lahodného moku snadnější než kdykoli předtím.

Model Intelia je nejnovějším přírůstkem do rodiny automatických espressovačů Philips Saeco, značky italského původu, která těží z téměř třicetileté tradice plné inovací. Výsledkem je designový přístroj v módní stříbrné a elegantní černé barvě, který připraví espresso harmonické chutí, která zalahodí i těm nejvytříbenějším jazýčkům.

Capuccino na jeden dotek
Pravá italská snídaně se neobejde bez cappuccina s bohatou pěnou. To si nyní můžete dopřát stiskem jediného tlačítka. Saeco Intelia je vybaven automatickým zařízením, které z mléka během několika vteřin vytvoří lahodnou krémovou pěnu. Aby byl zážitek z mléka úplný, stačí jen přidat libovolně silné espresso a skvělý nápoj hrající různými barvami, chutěmi a vůněmi, je na světě. Pro vaše pohodlí lze „capuccinator“ mýt v myčce, aniž by hrozilo jeho poškození.

Maximum chuti a aromatu
Philips Saeco Intelia vám připraví lahodný kofeinový nápoj hýřící vytříbenou chutí, barvou i aromatem. Tajemství tkví v patentovaném systému SAS (Saeco Adapting System), který optimalizuje proces mletí tak, aby se pokaždé uvolnilo maximum aromatu bez ohledu na typ kávových zrn. Unikátní keramický mlýnek mele při nízké teplotě, takže nehrozí, že by se kávová zrna přehřála a tím utrpěla na kvalitě. Výsledkem je lahodná káva bez nepříjemné kovové příchuti. K dokonalosti rovněž napomáhá automatické vymývání míst, jimiž při přípravě nápoje cirkuluje káva. Proto bude mít vaše espresso vždy prvotřídní chuť a zároveň se prodlužuje životnost přístroje.

Ovládání jedním dotykem
Přestože by se mohlo na první pohled zdát, že ovládání takto technologicky nabitého přístroje musí být velmi složité, opak je pravdou. Díky velkému displeji se rychle zorientujete a velmi snadno si navolíte sílu či množství kávy, nebo dokonce i její teplotu. Obsluhu usnadňuje systém barev jako na semaforu. A kapacita? Nádržka pojme 1,5 litru vody, zásobník 300 gramů zrnkové kávy a „na jeden zátah“ připravíte až 10 porcí kávy.

Philips Saeco Intelia pořídíte za 14 999 Kč.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 10. 2011 10:32
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.