PR1.cz otevírá ŠKOLU PUBLIC RELATIONS | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


PR1.cz otevírá ŠKOLU PUBLIC RELATIONS


Na přelomu března a dubna otevře pardubická agentura PR1.cz ŠKOLU PUBLIC RELATIONS. Kury se uskuteční ve dvou termínech. A to buď v Praze, nebo v Pardubicích. Kurz je určen nejen pro firemní klientelu, ale i pro širokou veřejnost.

Agentura PR1.cz, která již několik let úspěšně působí v oboru public relations, otevírá ŠKOLU PUBLIC RELATIONS. Ve středu 31. března, respektive ve čtvrtek 2. dubna začne devítitýdenní výuka se zaměřením na PR komunikaci, marketing a reklamu.
„Public relations je nedílnou součástí synergického pojetí komunikace. V současné době se totiž velký důraz klade nejen na uplatňování marketingových komunikačních nástrojů, ale stále více se prosazují také nástroje PR komunikace, se kterou však mnozí marketéři mají jen minimum zkušeností,“ vysvětluje Pavla Šafránková, jednatelka společnosti PR1.cz, proč se rozhodla otevřít školu právě se zaměřením na public relations.
Účastníci kurzu se během devíti týdnů seznámí se základy public relations a získají přehled o aktuálních trendech v oboru. Výuku zajišťují jednak pracovníci společnosti PR1.cz, jednak externí lektoři s dlouholetou praxí v oboru či z médií.
V souvislosti se ŠKOLOU PUBLIC RELATIONS byla vyhlášena soutěž o jedno volné místo v kurzu. Podrobný sylabus kurzu a podmínky soutěže jsou k dispozici na www.pr1.cz.
Kontakt:

Jana Kožená
account manager
jana.kozena@pr1.cz
774994023
466030821


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 3. 2009 12:52
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: PR1.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Agentura se zaměřením na public relations
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.