PR agentura Beaufort | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


PR agentura Beaufort


Agentura Beaufort působí v oblasti Public Relations. Jsme PR agentura, která klientovi garantuje výsledky své práce. Naší specializací je produktové public relantions a PR na internetu. S naší prací se každodenně potkáváte, ale nevíte o tom. Jsme orientováni na výsledek, ale etika je pro nás na prvním místě. Prošlapáváme nové cesty a předkládáme klientům výsledky naší práce v oblasti Public Relations. Specializujeme se na činnosti, které klientům pomáhají získávat lepší pozice na trhu. Při prošlapávání nových cest jsme například v oblasti Media Relations vytvořili metodiku měření výsledků aktivit, která je ojedinělá, a podle nás nejlépe vystihuje jejich hodnotu. Zaměřujeme se na budování kvalitních vztahů s veřejností především pomocí komunikace s médii.

PR agentura Beaufort se zabývá oblastí Public Relations, organizováním tiskových a klientských konferencí, optimalizací pro vyhledávače, reklamní činností včetně plánování a nákupu médií, výrobou klientských magazínů či newsletterů, promotion aktivitami, direct mailingem a řadou dalších aktivit. Své služby nabízíme i na Slovensku.

Naše podnikání je založeno na kvalitě jednotlivce. Vybíráme do týmu férové a pracovitě lidi, kteří dodržují základní principy slušného pohledu na život. Nepřipadá nám to jako suchá teorie, vybrali jsme si tuto složitější cestu, protože jsme přesvědčeni o tom, že ta jediná má šanci pro dlouhotrvající vztah s okolím.

Public Relations nechápeme v negativním smyslu jako manipulaci, ale jako zprostředkování informací a také se za zprostředkovatele považujeme. Chceme uspokojit jak požadavky klienta, tak například poptávku novinářů po informacích.

V rámci Public Relations ctíme hru podle pravidel fair-play.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 8. 2010 11:07
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PR agentura Beaufort (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.