PPL CZ zdolala magickou hranici 100 000 přepravených zásilek za jeden den | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


PPL CZ zdolala magickou hranici 100 000 přepravených zásilek za jeden den


Praha, 15. ledna 2009: Společnost PPL CZ, člen skupiny Deutsche Post World Net a systémový partner DHL, poprvé ve své historii překročila hranici 100 000 kusů přepravených zásilek za jeden den. Společnosti se dařilo i z pohledu tržeb, kdy v roce 2008 zaznamenala meziroční růst o 15 %. Mezi hlavní investice společnosti PPL v roce 2009 bude patřit otevření nového terminálu v Hradci králové a rozšíření stávajícího depa v Brně.

Zdolání stotisícové hranice přepravených balíků za jeden den je pro společnost PPL velkým mezníkem, kterého dosáhla 16. prosince 2008, tedy před necelým měsícem.

„Tento den, kdy jsme jako první ryze soukromá expresní balíková služba v České republice překonali magickou hranici 100 000 přepravených balíků, přinesl zúročení dlouholeté intenzivní práce mnoha lidí pracujících v PPL CZ. Vsadili jsme na trvalý rozvoj produktů B2B a nově i budování platformy pro oblast distribuce B2C a myslím, že výsledky, které jsme v průběhu roku a zejména v jeho závěru po stránce kvalitativní a výkonové dosáhli, potvrzují správnost naší volby a růst nových objednávek signalizuje spokojenost zákazníků, které naše portfolio služeb a způsob jejich realizace oslovil “ řekl výkonný ředitel PPL CZ Jiří Hondl.

V roce 2008 pokračovala společnost PPL ve výstavbě a rozšiřování terminálové a distribuční sítě. Spolu se svým systémovým partnerem DHL v listopadu zprovoznila nový terminál v Olomouci a významně zvýšila kapacitu ostravského depa díky výraznému rozšíření terminálu. Tyto nové provozovny jsou vybaveny nejmodernější technologií na třídění balíků. Jejich strategické umístění u rychlostní silnice R35 a zdvojnásobení provozní kapacity, tak přispívá ke zlepšení dopravní obslužnosti celého regionu střední a severní Moravy.

„Rozšiřování naší distribuční kapacity, ve kterém budeme pokračovat i letos, nám usnadňuje doručování zásilek nejen do velkých měst, ale i do těch nejzazších koutů celé České republiky, jako je například Kvilda na Šumavě, kam naši kurýři jezdí každý den,“ vysvětluje provozní ředitel PPL CZ Vladimír Žák.
I v roce 2009 plánuje společnost PPL CZ otevřít další společný terminál s DHL - tentokrát v Hradci Králové. Mezi další změny, které přispějí ke zrychlení doručování zásilek, patří také plánované rozšíření stávajícího terminálu v Brně. Těmito kroky bude do značné míry posílena pozice společnosti na jižní Moravě a ve východních Čechách.
Kontakt:

Lucie Gleichová
Marketingový specialista
lgleichova@ppl.cz
602755500
225990763


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 1. 2009 13:29
Kategorie: Doprava
Název zdroje: PPL CZ s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Expresní balíková služba - přeprava balíků po ČR a Evropě.

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.