Pozvánka na seminář „Speciality v oceňování staveb II. aneb Rozpočtářské hříchy“ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pozvánka na seminář „Speciality v oceňování staveb II. aneb Rozpočtářské hříchy“


Firma Callida, s.r.o. připravila pro rozpočtáře a kalkulanty pokračování úspěšného semináře "Speciality v oceňování staveb II.". Seminář proběhne v úterý 4. října 2011 v Praze. Přihláška a další informace jsou k dispozici na http://www.callida.cz.

Firma Callida, s.r.o. připravila pro rozpočtáře a kalkulanty pokračování úspěšného semináře "Speciality v oceňování staveb II.". Seminář proběhne v úterý 4. října 2011 v Praze. Přihláška a další informace jsou k dispozici na http://www.callida.cz.
Účastníci semináře se na praktických příkladech dozví proč navštívit místa budoucí stavby, kde hledat úspory ve stavebních rozpočtech, jak správně používat ceníkové příplatkové a přirážkové položky či co zahrnují náklady zhotovitele stavebního díla. Zároveň se rozpočtáři, kalkulanti, stavbyvedoucí, přípraváři či další profesní odborníci ve stavebnictví seznámí s vývojem ceníkových položek stavebních prací v posledních letech, dostanou návod jak zorganizovat tvorbu a kontrolu rozpočtů a výkazů výměr a mnoho dalších stavbařských informací. Příklady a témata semináře vychází z dlouholeté praxe expertky v rozpočtování Heleny Kalivodové, spolumajitelky firmy Questima - cost management a poradenství v rozpočtování, která bude přednášet společně s Ing. Vítězslavem Melounem, projektovým manažerem pro oblast tvorby a zpracování oceňovacích dat společnosti Callida, dodavatele komplexního oceňovacího systému euroCALC 3.
Účastníci si osvěží či doplní své znalosti z oblasti rozpočtování a kalkulace staveb. Budou mít prostor na konkrétní dotazy k tématům a dalším oblastem ze zpracovávání stavebních rozpočtů. Seminář je nezávislý na rozpočtovém programu, který účastníci při své práci používají. Účast na semináři je přínosem zejména pro rozpočtáře, kalkulanty, přípraváře, projektanty, manažery a pracovníkům státní správy.
Seminář připravila firma Callida, s.r.o. ve spolupráci s firmou Questima, s.r.o. Proběhne v úterý 4. října 2011 v Masarykově koleji, Thákurova 1, Praha 6. Přihláška a další informace jsou na http://www.callida.cz.Kontakt:

Vavřinec Mrázek
marketingový specialista
marketing@callida.cz
www.callida.cz
234 710 234


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 8. 2011 15:45
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Callida, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Specializovaná softwarová společnost zabývající se od svého vzniku v roce 1990 především vývojem software pro oceňování staveb, tvorbu rozpočtů a kalkulace nákladů. Hlavním produktem je oceňovací systém euroCALC.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.