Poznejte krásy Španělska za skvělou cenu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Poznejte krásy Španělska za skvělou cenu


Dovolená ve Španělsku je vynikající volbou pro skvěle strávený pobyt u moře.

Dovolená ve Španělsku je ideální způsob, jak si dopřát zajímavou letní dovolenou. Čeká Vás báječné koupání, okouzlující potápění, všechny možné vodní sporty a nikdy nekončící pohoda na skvostných plážích. Ale pozor, dovolená ve Španělsku, to jsou také rozeklané hory, nádherné přírodní scenérie, spousta památek a vybrané lahůdky místní proslulé kuchyně. Vydejte se s námi na dovolenou do Španělska za vynikající cenu třeba s celou rodinou a nebudete litovat ani na okamžik. Rezervujte si své zájezdy právě teď a poznávejte Španělsko.

Dovolená Španělsko plná pohody

Dovolená Španělsko, to je záruka absolutní pohody na nejkrásnějších plážích Evropy. Vydejte se s námi na dovolenou do Španělska a vychutnejte si třeba proslulou Mallorku, poznejte světoznámé pobřeží Costa Brava nebo si užijte báječné Kanárské ostrovy. Dovolená ve Španělsku se nese ve znamení nekonečné relaxace. Vrhněte se do osvěžujícího přílivu křišťálově čistého Středozemního moře nebo se ponořte za nevýslovnou nádherou podmořského světa azurového Atlantiku. Spočiňte na vyhřáté pláži ve stínu palmy a nechejte se hýčkat svěžím vánkem. Dovolená Španělsko je úžasná!

Nejen moře a slunce, ale také hory a historie

Dovolená Španělsko slibuje kromě vodních sportů a plážové idyly též skvělé zážitky pěším turistům, ale také milovníkům historie. Vydejte se na dovolenou do Španělska a užijte si výšlapy do kopců na ostrovech, nebo se kochejte nepopsatelnou nádherou kontinentálního pobřeží! Španělsko nabízí také vrchovatou porci impozantní historie a podmanivé architektury. Užijte si skvostné památky, nasávejte nenapodobitelnou vůni omamné středomořské flóry a vystavte svou pokožku blahodárným slunečním paprskům! Cestujte do Španělska za nejkrásnější dovolenou Vašeho života!
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 12. 2011 9:36
Kategorie: Cestování
Název zdroje: New Travel.cz s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový prodej zájezdů. Zájezdy od desítek cestovních kanceláří, aktuální Last minute a First minute. Dovolená, pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, lázně, golf. Nabízíme místa jako Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Tunisko, Egypt, Kypr, Malta, Madeira, Alpy Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Slovensko. Také Exotiku, Thajsko, Bali, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Mexiko, SAE, Isla Margarita, Kanárské ostrovy, Kapverdské ostrovy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.