Poznejte krásy slunné Jamajky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Poznejte krásy slunné Jamajky


Jamajka, to je spousta slunce po celý rok, dlouhé pláže pokryté jemným pískem, rušná letoviska a pravá prázdninová atmosféra, která vás nenechá na pochybách, že jste na dovolené v Karibiku.

Jamajka, to je spousta slunce po celý rok, dlouhé pláže pokryté jemným pískem, rušná letoviska a pravá prázdninová atmosféra, která vás nenechá na pochybách, že jste na dovolené v Karibiku. Symbolem dovolené na Jamajce je rozmanitá kultura, která je mozaikou utvářenou předky z Afriky, Asie a Evropy, což vytváří velmi zajímavou směsici, která vás jistě na první pohled okouzlí.

Pro Jamajku jsou typické výrazné a pestré barvy, zejména žlutá a zelená a tato výrazná pestrost je typická i pro zdejší umění. Vydáte-li se na dovolenou na Jamajku, ze všech stran vás bude obklopovat nejen nádherná exotická příroda, ale také živá hudba a úsměvy zdejších obyvatel, kteří dodávají této zemi její jedinečné kouzlo a přátelskou atmosféru.

Umění Jamajky

Jak jsme se již zmínili, Jamajčané oplývají opravdu velkým množstvím energie a to se projevuje zejména v jejich umění. Ať už se jedná o obrazy, hudbu, tanec, architekturu či sochařství, zdejší lidé dávají do svých děl kus sama sebe a své pozitivní nahlížení na svět. Také díky tomu jsou zájezdy na Jamajku tak oblíbené! Krásným suvenýrem, který vám bude připomínat vaši dovolenou na Jamajce, jsou ručně vyráběné sošky, které patří mezi nejlepší v Karibiku. Než se ale vrátíte ze slunné Jamajky zpět domů, nenechte si ujít návštěvu zdejších měst, v nichž můžete spatřit zdejší život ve všech jeho aspektech.

Letoviska Jamajky

Jamajka patří mezi středně velké ostrovy Karibiku a díky tomu nabízí více než 1 000 km pobřeží s kvalitními plážemi lemujícími četná letoviska. Potřebujete-li při výběru správného letoviska pro vaši dovolenou na Jamajce poradit, pak vám jistě přijde vhod krátký seznam oblíbených letovisek. Mezi nejoblíbenější letoviska Jamajky patří Negril, Montego Bay, Falmouth, Lucea a Runaway Bay, které můžete navštívit se zájezdy cestovní agentury New Travel.cz, která ve svém online katalogu nabízí zájezdy desítek kvalitních cestovních kanceláří, včetně aktuálních slev a last minute zájezdů na Jamajku.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 12. 2011 21:50
Kategorie: Cestování
Název zdroje: New Travel.cz s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový prodej zájezdů. Zájezdy od desítek cestovních kanceláří, aktuální Last minute a First minute. Dovolená, pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, lázně, golf. Nabízíme místa jako Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Tunisko, Egypt, Kypr, Malta, Madeira, Alpy Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Slovensko. Také Exotiku, Thajsko, Bali, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Mexiko, SAE, Isla Margarita, Kanárské ostrovy, Kapverdské ostrovy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.