Poznávací zájezdy – skvělá dovolená pro celou rodinu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Poznávací zájezdy – skvělá dovolená pro celou rodinu


Rozhodli jste se, že chcete letošní dovolenou strávit jinak než jen opalováním u moře? Nabízíme Vám poznávací zájezdy, které Vám umožní poznat nejen kulturu dané země, ale i památky, které se ve vámi navštívené destinaci nacházejí. Tak jako Česká republika nabízí mnoho krásných památek v podobě nejrůznějších zámků a hradů i ostatní země v Evropě nabízejí tyto krásy. Poznávací zájezdy však nejsou dominantou pouze Evropy. Zájezdy jsou uskutečňovány i do ostatních světadílů, jako je Asie, Austrálie či Amerika. Do Ameriky je možno se podívat hlavně díky tomu, že lidstvo vynalezlo rychlý dopravní prostředek, kterým je letadlo. Díky letadlům je cestování do zaoceánských zemí mnohem jednoduší a rychlejší.
Důchodci nebo děti?
Mezi nejnavštěvovanější města bezesporu patří Paříž, která se nejvíce proslavila svojí Eiffelovou věží, Řím, který má dochované mnohé antické stavby či Londýn, který se může pyšnit svými jedinečnými památkami. Poznávací zájezdy jsou určeny všem věkovým kategoriím. Pro starší lidi jsou obzvláště vhodné zájezdy, které se pořádají na podzim či na jaře, kdy není již takové teplo a tudíž se zamezí kolapsu z horka. I malé děti si přijdou na těchto zájezdech na své. Rakousko jim například nabízí krásné safari a Paříž Disneyland.
Zájezd jako dárek k významné události?
Poznávací zájezdy lze darovat i jako dárek k významnému výročí jako jsou kulaté narozeniny, svatba, úspěšné dokončení studia či zlatá svatba. Vždy pak záleží pouze na tom, pro koho je zájezd určen. V případě, že je určen starším lidem, bude vhodnější vybírat destinace, které nemají příliš kopcovitý terén. Jednou z takových zemí je Bulharsko. Věříme, že si každý vybere ten nejvhodnější poznávací zájezd pro sebe a svoji rodinu. Přejeme Vám spoustu nových zážitků a mnoho doufáme, že si ze svého zájezdu odnesete mnoho nových poznatků, které vám pomůžou v životě.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 8. 2011 11:32
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Lepidus (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.