Portfolio manažer Pioneer Funds – Euroland Equity je podle Morningstar jedním z nejlepších evropských manažerů roku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Portfolio manažer Pioneer Funds – Euroland Equity je podle Morningstar jedním z nejlepších evropských manažerů roku


Nominaci společnosti Morningstar mezi tři nejlepší manažery evropských akciových fondů v letošním roce získal Fabio Di Giansante, hlavní portfolio manažer lucemburského podfondu Pioneer Funds - Euroland Equity. Morningstar ocenila, že se Di Giansantemu daří dosahovat mimořádných výsledků pro investory v různých tržních podmínkách a trendech. Podfond konzistentně a s nižší volatilitou překonává benchmark. Stabilní výkonnost Pioneer Funds - Euroland Equity je potvrzením investičních schopností skupiny Pioneer Investments v kategorii evropských akcií.

Investiční cíle podfondu Pioneer Funds - Euroland Equity

Podfond usiluje o dosažení zhodnocení kapitálu ve střednědobém až dlouhodobém horizontu investováním nejméně 75 % svých aktiv do diverzifikovaného portfolia akcií a nástrojů spojených s akciemi vydaných společnostmi, které byly založeny, mají sídlo nebo provozují hlavní podnikatelskou činnost v členských státech Evropské Unie, které přijaly euro za svoji národní měnu.

Pioneer Funds - Euroland Equity aktuálně drží čtyřhvězdičkový rating od společnosti Morningstar a v České republice je investorům k dispozici prostřednictvím poboček UniCredit Bank Czech Republic a distribuční sítě nezávislých investičních zprostředkovatelů.

Více informací nejen o podfondu Pioneer Funds - Euroland Equity naleznete na webových stránkách skupiny Pioneer Investments v ČR www.pioneerinvestments.czKontakt:

Daniel Maršalík
Account Executive
daniel.marsalik@stance.cz
www.stance.cz
+420-725-015-375
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 3. 2012 14:06
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.