Portál www.sci-data.cz je stále vyhledávanější | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Portál www.sci-data.cz je stále vyhledávanější


Odborný webový portál http://www.sci-data.cz představuje významnou podporu pro projektanty, rozpočtáře a ostatní experty z oblasti stavebnictví, kteří se zabývají přípravou, poptávkami a realizací stavebních zakázek.

Odborný webový portál http://www.sci-data.cz představuje významnou podporu pro projektanty, rozpočtáře a ostatní experty z oblasti stavebnictví, kteří se zabývají přípravou, poptávkami a realizací stavebních zakázek. Svou šíří a strukturou stále aktuálních informací o stavebních výrobcích a materiálech více než 250 dodavatelů a prodejců je největší internetovou databází na českém trhu. V současnosti je možné používat velmi rychlého přístupu k jednotlivým datům prostřednictvím rozšířeného vyhledávání podobného principům vyhledávače Google a dále významné funkcionality propojení portálu s předními českými eShopy. Uživatelé systému pro komplexní řízení staveb – euroCALC 3 mají navíc možnost stahovat položky a jejich rozměrové varianty přímo do rozpočtů.
Stále rostoucí návštěvnost http://www.sci-data.cz, který v roce 2011 vzrostla o více než 50%, je důkazem velkého zájmu odborníků z oblasti stavebnictví o tuto rychlou cestu k informacím o jednotlivých výrobcích a jejich ceníkových i prodejních cenách.
Kontakt:

Vavřinec Mrázek
marketingový specialista
marketing@callida.cz
www.callida.cz
234 710 234


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 2. 2012 8:19
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: Callida, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Specializovaná softwarová společnost zabývající se od svého vzniku v roce 1990 především vývojem software pro oceňování staveb, tvorbu rozpočtů a kalkulace nákladů. Hlavním produktem je oceňovací systém euroCALC.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.