Portál pro práci s elektronickými originály dokumentů firmy Software602 vyhlášen projektem roku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Portál pro práci s elektronickými originály dokumentů firmy Software602 vyhlášen projektem roku


SecuStamp.com zvítězil v soutěži vyhlášené CACIO a ICT Unií PRAHA (29. února 2012) Po úspěšném vstupu na trh se službami potřebnými pro práci s elektronickými originály dokumentů a zajištění jejich dlouhodobé platnosti, byly unikátnost a špičkové technické provedení portálu SecuStamp.com potvrzeny i vítězstvím v soutěži „IT projekt roku 2011“.

O vítězství rozhodla porota složená z IT manažerů (CACIO) a představitelů IT firem (ICT unie), jejímž úkolem je vybrat a ocenit projekty s pozoruhodnými uživatelskými přínosy, technologickým řešením či způsobem projektového řízení.

Portál SecuStamp.com byl uveden do provozu na začátku roku 2011. Jedná se o ucelené prostředí poskytující veškeré nástroje a funkce potřebné pro pokrytí celého životního cyklu práce s elektronickým originálem dokumentu při zajištění souladu s evropskou legislativou. Unikátní je mimo jiné schopnost ověřovat platnosti elektronických podpisů 72 certifikačních autorit ze 17 zemí a možnost získat kvalifikovaná časová razítka bez časového omezení jejich použití.

Během prvního roku svého provozu získal portál SecuStamp.com stovky zákazníků, včetně firem jako ČEPRO, Škoda ICT Plzeň a italská Securo. Kromě toho integrovalo několik výrobců informačních systémů funkce SecuStamp.com do svých produktů.

Portál SecuStamp.com využívá infrastruktury poskytované společnosti T-Systems v rámci cloud computing. „Ocenění IT projekt roku 2011 za naše řešení pro společnost Software602 je pro nás důkazem, že cloud computing představuje přístup vytvářející skutečné přínosy pro koncové zákazníky i pro firmy, které cloud využívají jako platformu pro provoz svých služeb,“ uvedl Michal Hátle, generální ředitel společnosti T-Systems Czech Republic.“„Realizace portálu SecuStamp.com byla důležitým projektem, který prokázal naše schopnosti a zkušenosti s dynamickými službami, které mají v T-Systems svou historii již od roku 2004.

Předseda představenstva Software602 Richard Kaucký uvedl: „Portál SecuStamp.com je součástí širších aktivit, které posilují naši pozici leadera v oblasti důvěryhodných elektronických dokumentů a jejich digitální kontinuity. Zároveň je to náš příspěvek k tomu, aby cesta českých podniků a úřadů k elektronickým originálům dokumentů byla rychlá a snadná. SecuStamp.com znamená, že k dispozici ucelené řešení pokrývající veškeré potřeby uživatelů v plném souladu s legislativou.“
Kontakt:

Petr Hampl
PR
petr.hampl@bogart-company.com
www.602.cz
603327556


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 2. 2012 22:40
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Software602 (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Software602 patří ke středoevropské špičce v oblasti elektronizace dokumentů a elektronizace procesů. Zákazníky společnosti Software602 jsou střední a větší organizace ve všech sektorech trhu. Firma je jedním z klíčových dodavatelů českého eGovernmentu a realizovala také stovky projektů v podnikové sféře. Pro své zákazníky dodává řešení založená na oběhu inteligentních formulářů a tvorbě elektronických dokumentů se zachováním právního účinku. Využívá k tomu nejen vlastní produkty, ale i produkty třetích stran. Těží při tom z rozsáhlých praktických zkušeností, dobré znalosti legislativy a z ověřené schopnosti řídit složité projekty, kde často spolupracuje s významnými systémovými integrátory.

Firma Software602 byla založena v roce 1991 a po celou dobu své historie patřila mezi nejvýznamnější hráče na českém trhu. Získala řadu místních i mezinárodních ocenění a je certifikována podle mezinárodní normy řízení kvality ISO 9001:2008. Software602 působí všude tam, kde elektronizace dokumentů a procesů pomáhá dosáhnout obchodních a provozních cílů rychleji, efektivněji a s nižší chybovostí než dříve.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.