Portál Pneumatiky.cz získal prestižní ocenění, stal se e-shopem roku 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Portál Pneumatiky.cz získal prestižní ocenění, stal se e-shopem roku 2011


Internetový obchod Pneumatiky.cz se stal nejlepším e-shopem roku 2011, ocenění získal v soutěži WebTop100. Přední český portál zaměřený na prodej pneumatik zaujal odbornou porotu svým přehledným členěním, snadným vyhledáváním a atraktivními video prezentacemi zboží. Porotci ocenili i nadstandardní služby e-shopu, jako je možnost sjednání Pneujištění.

Do letošního desátého ročníku soutěže WebTop100, kterou tradičně pořádá poradenské a konzultační centrum Dobrý web, se přihlásilo 207 webových prezentací. V rámci kategorie E-shop získal první místo internetový obchod Pneumatiky.cz, jehož služeb denně využívají stovky majitelů motorových vozidel. Letošní umístění tak pro e-shop znamenalo posun oproti loňskému roku, kdy se umístil na 3. místě.

„Vítězství v této soutěži je pro nás potvrzením toho, že jdeme tou správnou cestou, a oceněním každoroční systematické práce. Již nyní máme připravené další inovace pro příští rok. Věříme, že vítězství nás bude motivovat do další práce a k dalším zlepšením,“ sdělil Vojtěch Schwangmaier, ředitel předního tuzemského e-shopu www.pneumatiky.cz. „Těší nás, že můžeme stát na stupních vítězů po boku velkých společností, jako jsou ČEZ či ČSOB. Potvrzuje to, že je možné dosáhnout vítězství i bez miliardových obratů a neomezených marketingových rozpočtů, stačí mít schopný tým lidí a jasný cíl,“ doplnil Schwangmaier.

Soutěž WebTop100 každoročně porovnává kvalitu webových prezentací českých společností. Do hlavního žebříčku jsou zařazeny webové prezentace 100 nejvýznamnějších firem dle ekonomických ukazatelů jednotlivých společností. Oborové žebříčky jsou rozděleny do 11 kategorií podle odvětví, kterým se společnosti věnují. V kategorii E-shop uspěl internetový obchod Pneumatiky.cz, odborná porota tak ocenila dlouhodobou práci a inovativní přístup jeho provozovatelů k online nakupování.

„Internetový obchod Pneumatiky.cz je celkově dobře zpracovaný, vyniká příjemnými vlastnostmi, které mezi českými e-shopy zdaleka nejsou standardem. Dobře funguje vyhledávání pneumatik a disků podle parametrů nebo typu auta, zajímavým prvkem je i video u pneumatik nebo pneujištění,“ uvedl Matěj Novák, porotce soutěže WebTop100, který působí na pozici Search Leader ve společnosti Centrum Holdings. „Vysoce hodnotím přítomnost funkčního online chatu a velmi dobře prezentovanou důvěryhodnost e-shopu. Nadstandardní je rovněž využití osmi platebních metod,“ dodal Novák.

Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 11. 2011 13:59
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.