Porsche Hradec Králové pomohlo Domovu pro matky s dětmi | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Porsche Hradec Králové pomohlo Domovu pro matky s dětmi


Z věnovaných peněz si užijí zimního lyžování

Charitativní akce Stromeček splněných přání naplnila očekávání a přinesla radost do královéhradeckého Domova pro matky s dětmi i díky finančnímu daru, který věnovala společnost Porsche Hradec Králové jako hlavní partner letošní akce. Částka bude použita na zážitkový pobyt na horách spojený s lyžováním. V minulých letech byl díky finančním darům uspořádán pro klienty výlet do ZOO Dvůr Králové nad Labem a na dětský den na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

„Dětem žijícím v tomto zařízení chybějí především zážitky a mnohé z nich na horách nikdy nebyly. Za sebe i klienty bych chtěla poděkovat společnosti Porsche Hradec Králové, díky které můžeme zmíněný výlet zrealizovat“, uvedla Zdeňka Koutníková, ředitelka Domova pro matky s dětmi.

Dárky pod stromeček a finanční dar od Porsche HK byly předány v pondělí 19. prosince v 10.00 hodin za přítomnosti médií a zástupce zmiňované společnosti, kterého zaměstnanci azylového domu provedli po zařízení, aby se podíval, jakým způsobem zde klienti žijí.

„Jsme rádi, že jsme mohli pomoci v letošním ročníku charitativní akce Stromeček splněných přání tímto konkrétním způsobem. Vánoční svátky by měly být prožity v klidu, radosti a pohodě a já doufám, že klientům z azylového domova, kteří se ocitli v nelehké životní situaci, společnost Porsche Hradec Králové věnovaným obnosem pomůže alespoň z části tento čas zpříjemnit“, uvedl Aleš Novák, ředitel Porsche Hradec Králové.

Letošní již 3. ročník charitativní akce Stromeček splněných přání byl zahájen 14. prosince v 15 hodin
v OC Atrium za účasti partnerů akce, zástupců Domova pro matky s dětmi a primátora Hradce Králové, který projekt osobně podpořil. V neděli 18. prosince byla akce slavnostně ukončena
s konstatováním, že její cíl byl naplněn. Krátkého kulturního programu se stejně tak, jako při jeho zahájení, ujaly děti ze ZUŠ Střezina.

Projekt měl jasný a transparentní záměr, zajistit dětem konkrétní individuální vánoční dárek. Životní příběhy dětí a jejich konkrétní přání byla tradičně umístěna na kartách a na internetu. Díky anonymním dárcům byla všechna dětská přání i pro letošní vánoční svátky splněna. Většina malých klientů, dětí žijících v tomto zařízení, zažila krutosti a hrubosti, pro které musely odejít ze svých domovů a vyhledat dočasné zázemí. Stromeček splněných přání pomohl Domovu pro matky s dětmi pořídit dárky, které si jejich rodiče nemohou dovolit.
Kontakt:

Michalea Pazderková
PR
michaela.pazderkova@porsche.cz
www.porsche-hk.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 12. 2011 17:08
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Porsche HK (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.