Pořídili jste si nemovitost - a co dál? | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pořídili jste si nemovitost - a co dál?


Informace pro nové majitele nemovitostí

Rozsáhlá nabídka nemovitostí rozděluje zákazníky realitních kanceláří na dvě skupiny. Na jedné straně jsou ti, kteří potřebují bydlet okamžitě nebo se úpravě domu snaží vyhnout a kteří tudíž logicky sahají po novostavbách.
Druhými jsou klienti, jenž chtějí vnést do nového domova svou osobitost a tito vyhledávají starší domky a následně se pouštějí - po důsledném výběru zhotovitelské firmy - do náročné a často i nákladné rekonstrukce. U objektů, které nevyžadují zásadní statické zásahy, firma obvykle přestavbu zahájí zateplením. Toto sestává jednak ze zateplení celé fasády, které přinese do budoucna úsporu tepla až 50 %, dle vybraného způsobu a provedení.
To jde ruku v ruce s rekonstrukcí a zateplením střechy, kde se nabízí větší množství variant s přihlédnutím k typu střechy a použité krytině. Často se při rekonstrukci využije možnosti půdní vestavby, kde je možno využít například ekonomického a ekologického sádrokartonu či sofistikovaného dřeva. Při výběru zhotovitele je dobré se ujistit, zda je držitelem certifikátu ISO a Zelená úsporám a jaká je výše jeho pojistky pro případné způsobené školy.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 11. 2011 10:18
Kategorie: Reality
Název zdroje: EU Střechy s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, včetně dodávky materiálů. Izolace plochých střech asfaltovými pásy nebo fóliemi. Střechy realizujeme taškovými krytinami (BRAMAC, TONDACH, KM Beta), šindelem nebo plechovými krytinami SATJAM a LINDAB. Dále provádíme zednické práce související s rekonstrukcí podkroví, montáž sádrokartonů a obklady palubkami. Montujeme střešní okna VELUX, FAKRO. Realizujeme drobné tesařské konstrukce např. zahradní domky, pergoly), ale i kompletní rekonstrukce bytových domů včetně zateplení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.