Poptávky a veřejné zakázky na internetu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Poptávky a veřejné zakázky na internetu


Určitě jste se už setkali s problémem sehnat opraváře pračky, ledničky nebo jste potřebovali opravit střechu domu. Sehnat kvalitního řemeslníka Vám zabralo spoustu času, a pokud jste ho potřebovali rychle, tak jste zvolili prvního, na kterého jste narazili. V dnešní době se takové poptávky zadávají na internetu. Existuje mnoho internetových portálů, kde najdete katalog firem a máte možnost zadat poptávku po službách nebo produktech. Je to spolehlivý a rychlý způsob, jak najít řemeslníka.

Řemeslník na opravu domu snadno a rychle

Oproti klasickým způsobům vyhledávání řemeslníků, služeb a produktů má tento mnoho výhod. Dříve jste si vše museli najít sami, zabralo to spousty hodin hledání a výsledek nebyl vždy perfektní. Dnes stačí udělat jen málo, zadat poptávky, například na serveru Poptavka24.cz a firmy nebo živnostníci si Vás najdou sami. Zašlou Vám nabídky na vyhotovení práce a vy máte tak možnost si v klidu ze svého domova prohlédnout všechny a vybrat si pro vás nejvýhodnější nabídku.

Poptávky na internetu jsou aktuální a dostupné vždy

Další výhodou poptávky na internetu je dostupnost. Poptávku můžete zadat kdykoliv a kdekoli. Stačí mít počítač nebo v dnešní době stále více oblíbený kapesní počítač a připojení k internetu. Navštívíte stránku Poptávka24.cz a zadáte poptávky do vhodné kategorie nebo oboru. Je to opravdu jednoduché. Díky přehlednému katalogu poptávek najdou firmy tu vaší velmi snadno.

Firmy na webu Poptávka24.cz

Kromě zadávání poptávek máte možnost i založení firemního profilu. Takže pokud jste živnostník nebo firma nabízející produkty nebo služby, jednoduše si tu vytvoříte svůj profil, kde napíšete veškeré informace o nabízených službách. Návštěvník si tak může najít i sám firmu, kterou potřebuje. Využijte služeb na webu Poptávka24.cz a zadejte si Vaše poptávky ještě dnes. Ušetříte si spoustu času, který můžete strávit třeba s rodinou nebo u vašich oblíbených koníčků.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 8. 2011 18:05
Kategorie: Veřejná správa
Název zdroje: Lepidus (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.