Pojďte se ugrilovat na Zumba maraton | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pojďte se ugrilovat na Zumba maraton


Praha, 15. června. Grilování, Zumba maraton a sportovně-kreativní program pro děti. To všechno můžete zažít v neděli 19. června ve Freestyle Parku Modřany. Začínáme v pravé poledne.

Nedělní odpoledne bude odstartováno báječnými grilovanými lahůdkami a svěžími koktejly mistra kuchyňského řemesla restaurace Port62 Radka Roubíčka a jeho týmu. V nabídce bude i menu speciálně pro děti. Ti z vás, kterým chuť grilovaných pokrmů skutečně učaruje, se budou moci leccos nového dozvědět i rámci školy s lektory Weber grill akademie.

Ve 13. hodin otevřeme dětský klub a rozjedeme Havajskou party. Pro všechny děti, které jsou starší tří let, zde budou připraveny soutěže s odměnami, tvořivé dílničky a také zábavné sportování. Nemusíte mít žádné obavy. Zatímco vy si budete užívat u grilu, Zumby nebo TRX, o vaše děti se budou starat profesionálové z agentury Felix Domus.

V 15.00 pak přijde na řadu Zumba maraton a kondiční cvičení TRX na louce v areálu FSPM. Ve spolupráci s programem 2beFit můžete absolvovat až 3 lekce tohoto tanečního aerobního cvičení najednou. Vítěz nebo vítězka Zumba maratonu získá od 2beFit dobití 50 kreditů, které bude moci využít na cvičení TRX a Zumby ve Freestyle Parku Modřany. Připraveny jsou i lekce Zumby pro děti.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 6. 2011 22:19
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Freestyle Park Modřany (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.