Poeta.cz má nový vzhled! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Poeta.cz má nový vzhled!


Moderní komunitní web zaměřený na literaturu je nyní přehlednější a bez reklam.

Literární server Poeta.cz má nový vzhled a celkově přepracované rozhraní. „Poeta je nyní přehlednější a klade důraz na nový obsah,“ uvádí autor projektu David Havlíček. Na serveru již publikovalo téměř 2000 autorů více než 9000 literárních děl.
Poeta je unikátním komunitním webem zaměřeným na amatérskou literaturu. „Díky finančním příspěvkům samotných autorů jsme mohli odstranit z webu veškerou reklamu,“ upozorňuje Havlíček.
Specializované sociální sítě znamenají nový trend na internetu. Všeobecné sítě jako Facebook spíše zájem ztrácejí. „Uživatele už nebaví bezmyšlenkovité pročítání bezduhých statutů. Poeta jim umožňuje povzbuzovat kreativitu, kritické myšlení a umělecké cítění,“ vysvětluje autor projektu.
Poeta již funguje více než 10 let, a snaží se celou dobu držet moderních trendů. Na serveru mohou uživatelé využívat chat, fórum, věrnostní systém, online díla či hrát hry. „Umíme se bavit uměním,“ doplňuje David Havlíček.Kontakt:

David Havlíček
Administrátor
poeta@poeta.cz
www.poeta.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 6. 2011 21:50
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Literární server Poeta.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Literární server Poeta.cz je zaměřený na publikování básní, povídek a dalších děl začínajících autorů. Nabízí také řadu nadstandardních služeb jako korektury, forum, chat, blogy, hry a další.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.