Podnikatelé z Vysočiny uspěli v pořadu Den D | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Podnikatelé z Vysočiny uspěli v pořadu Den D


Havlíčkův Brod – Ve třetí sérii pořadu Den D získal krizový manažer a podnitel Tomáš Zdechovský pocházející z Kožlí u Ledče nad Sázavou od investora Ivana Pilného dva miliony korun na největší neuromarketingovou laboratoř ve střední Evropě. Nyní radí podnikatelům na Vysočině s tím, jak v televizním pořadu také uspět a peníze od investorů získat.

„Za necelý rok, kdy mám možnost spolupracovat se špičkovými byznysmeny, jsem nasbíral stovky užitečných postřehů. Na základě toho jsem se rozhodl motivovat své známé a obchodní partnery z chudší Vysočiny k tomu, aby se nebáli se svými nápady také vyjít na světlo,“ vysvětluje Tomáš Zdechovský, proč se rozhodl zužitkovat své zkušenosti a pomoci svým blízkým k přihlášení do čtvrté řady televizního projektu DEN D.

První poradenské úspěchy

Zdechovský si na své konto připsal už první poradenský úspěch. Například firma Eclipsera z Havlíčkova Brodu se dostala v castingu do finálového natáčecího kola.

„Zdejším špičkovým odborníkům se podařilo uspět s nápadem unikátního laserového projektu vlastní výroby, který rozhodně stojí za pozornost odborníků, ale i veřejnosti,“ dodává Zdechovský, kterému se od loňského léta obrátil život díky pořadu DEN D o sto osmdesát stupňů. V minulých dnech navíc vyšla kniha Ivana Pilného a Vladimíra Forsta s názvem Jak si říct o peníze, ve které se Zdechovského projekt také objevuje.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 6. 2011 12:16
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.