Podnikatelé z Královéhradecka se budou učit oslovovat investory | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Podnikatelé z Královéhradecka se budou učit oslovovat investory


Každý začínající podnikatel by měl vědět při plánování svého rozvoje, jak správně oslovit případného investora. Pokud to neví, měl by navštívit nějaký vzdělávací kurz či seminář. Pro začínající královéhradecké podnikatele je určen seminář s názvem Jak oslovit investora, který povede lektor Tomáš Zdechovský. Seminář proběhne v úterý 3. prosince 2013 od tří hodin odpoledne v prostorách projektu Coolworking v Technologickém centru v Hradci Králové.

„Většina začínajících menších i větších projektů potřebuje pro svůj rozjezd a rozvoj kapitál. Jednou z možností, jak ho získat, je právě oslovení investora. Pokud podnikatel zvolí tuto možnost, tak se musí vyvarovat chybám, kterých se při jednání s investorem dopouští většina zájemců o investice,“ vysvětluje smysl semináře lektor Tomáš Zdechovský.

Tomáš Zdechovský na semináři představí své zkušenosti s jednáním se zahraničními investory z cesty do Spojených států a z televizního pořadu Den D. Bude hovořit o tom, co je potřeba říci, jak se prezentovat a co je důležité při jednání s investorem. Tomáš Zdechovský v minulosti pracoval jako poradce na Úřadu vlády ČR a na dalších ministerstvech. V současné době je ředitelem marketingové agentury Commservis.com, vzdělávací společnosti WIFI Czech Republic a zároveň se věnuje mozkovému koučinku nebo píše básně.

„Často se stává, že projekt má skvělou myšlenku, ale autor neumí tuto myšlenku investorovi dostatečně prodat, a tudíž projekt končí v koši, což je samozřejmě velká škoda. Také jsem prošel složitými začátky, a proto bych rád předal své rady a tipy mým začínajícím kolegům,“ dodal Zdechovský.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 11. 2013 7:33
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.