Podezření ze včerejší otravy metylalkoholem se nepotvrdilo | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Podezření ze včerejší otravy metylalkoholem se nepotvrdilo


Boskovice - Případů otrav metylalkoholem po celé republice přibývá. V boskovické nemocnici přijali lékaři ve čtvrtek 13. září pacienta s podezřením na otravu. Laboratorní testy obavu nepotvrdily. Přesto lékaři z boskovické nemocnice důrazně varují před požíváním alkoholu neznámého původu.

„Každý den podáváme hlášení Jihomoravskému kraji o aktuální situaci,“ popsal ředitel boskovické nemocnice Rostislav Verner.
Lékaři z boskovické nemocnice důrazně varují před požíváním nekolkovaného alkoholu a před alkoholem z pouličního prodeje. Otrava metylalkoholem má velmi vážné následky a často končí smrtí. „Pokud máte podezření na otravu, okamžitě vyhledejte nejbližší zdravotnické zařízení. Po vstupním vyšetření bude ihned zahájena intenzivní terapie,“ upozorňuje náměstek nemocnice a také primář ARO Vladimír Zemánek.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 9. 2012 8:05
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.