Pod Kunětickou horou se setkají lidé dobré vůle | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pod Kunětickou horou se setkají lidé dobré vůle


Kunětická Hora – „Rok 2012 není rokem katastrofickým, ale časem pro změnu a inspiraci, nikoli koncem světa.“ To je motto připravovaného festivalu Svatováclavské inspirace, kterým 29. září 2012 ožije státní hrad Kunětická Hora.

Svatováclavské Inspirace je název setkání lidí, kteří touží prožít příjemný a inspirativní den, jehož cílem je pomoci ke změně společenského klimatu a podpory vědomí spoluzodpovědnosti za stav a dění v osobním životě člověka i celé společnosti. Celorepublikové setkání, které zprostředkuje řadu inspirativních poznání i zábavu, bude uspořádané k příležitosti svátku sv. Václava, patrona české země.
Program je rozdělen do tří okruhů, Inspirace pro život, Ekoinspirace a Inspirace pro volný čas s různými tématy a bude probíhat současně na několika místech hradu a podhradí.
Během celodenní akce řada osobností vyjádří své myšlenky a pohledy na oblast zdraví, ekologie, školství, na občanskou, politickou a duchovní gramotnost. Za zmínku jistě stojí i podpora integrace seniorů, zdravotně a tělesně postižených občanů.
Účast potvrdili významné osobnosti působící v různých oblastech života, mající co říci k mnoha zajímavým tématům našeho života anebo nás obohacují svým uměním a dovednostmi, jako jsou Igor Chaun, Karel Kříž, Petr Hradil, Jan Michael Kubín, Jaroslav Kuchař, Jan Truxa, nebo Vilém Kerouš a další.
„Je pro mě ctí i radostí být průvodkyní životem a svými zkušenostmi přispět k uzdravení a proměně lidského života. Především to znamená naučit se rozumět tomu, co člověk doopravdy, ve svém nitru, hlavně nevědomky sám se sebou i s ostatními žije. Tedy objevit sebe sama a být sám sebou! A také poznat hluboký rozměr a krásu své Duše.“ říká Ernestina Velechovská, která se na festivalu zamyslí nad koloběhem života. Patronkou akce se stala známá herečka Gabriela Filippi, která nejen ve své divadelní tvorbě, ale každodenním přístupem k životu zviditelňuje a ctí hluboký smysl života na Zemi.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 8. 2012 18:41
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.