Počet žadatelů o soudní oddlužení neustále roste | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Počet žadatelů o soudní oddlužení neustále roste


Pardubice - Počet klientů, kteří nezvládají svou finanční situaci a hledají odbornou pomoc, neustále roste. Jednou ze společností, na kterou se obrací stále více zoufalých lidí, je Dluhová poradna, která má pobočky ve více než třiceti českých městech a každý měsíc zaznamenává více než padesátiprocentní nárůst svých zákazníků.

Podle pracovníků Dluhové poradny jsou na vině zejména nepříznivá ekonomická situace v České republice, omezený počet pracovních příležitostí a stále vyšší povědomí o institutu soudního oddlužení, které dává předluženým lidem poslední šanci zbavit se svých dluhů.

„Naším typickým klientem je člověk, který měl několik úvěrů, ztratil na nějaký čas práci a kvůli výpadku v příjmech mu dluhy přerostly přes hlavu,“ dodává Petra Ryšavá, vedoucí pobočky dluhové poradny v Liberci. Podle ní by si měl každý klient vždy uvážlivě rozmyslet, zda novou půjčku bude schopen řádně splácet.

V případě, že se nějaký klient dostane do problémů a není schopen dostát řádně svým závazkům, měl by se vždy nejprve snažit dohodnout se svými věřiteli na novém splátkovém kalendáři, a následně jej striktně dodržovat, popřípadě ihned své věřitele kontaktovat. Cesta formou soudního oddlužení by měla být až tou poslední možností.

Dluhová poradna nabízí pomoc na třiceti pobočkách
Dluhová poradna v Pardubicích je jednou ze třiceti poboček provozovaných v České republice, která pomáhá v dluhovém poradenství, finančním plánování a při krizovém managementu závazků. Pomáhá dlužníkům při zpracování insolvenčního návrhu a jeho podání na příslušný soud.

Více informací www.doporadny.cz
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 11. 2012 8:58
Kategorie: Finance
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.