Počasí na to nevypadá, ale začínají se chystat letní tábory | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Počasí na to nevypadá, ale začínají se chystat letní tábory


Třebíč – V letošním roce se v Kraji Vysočina podařilo uspořádat přes 400 dětských táborů, kterými prošlo více než 10 000 dětí. V tuto chvíli už organizátoři připravují tábory na léto 2016.

„Táboření na Vysočině má již dlouholetou tradici. Tento rok nebyl výjimkou. Na Vysočině proběhlo více než 400 běhů letních táborů, kterých se zúčastnilo přes 10.000 dětí,“ popisuje situaci Jan Burda z Rady dětí a mládeže kraje Vysočina. Kraj Vysočina se netají krásnou přírodou, a proto každé léto přitahuje obrovský zájem o táboření. Nabídka táborů je neuvěřitelně obrovská, lze si vybrat z několika typů např. v budovách, stanových, putovních, dvoutýdenních, třítýdenních. Nabídka táborů je rok od roku různorodější a pestřejší. Je tedy velmi obtížné ten správný tábor najít. Velké oblíbenosti se nyní dostává k táborům s určitou tématikou. „Právě proto, že se stále rozšiřuje počet organizátorů táborů i jejich nabídka, je rok od roku obtížnější vybrat správný tábor. Je důležité je si zjistit podrobné informace o daném táboře, setkat se s organizátorem osobně a vyptat se i na další podrobnosti. Správný organizátor tábora vám jistě rád poskytne všechny potřebné informace a nic před vámi nebude skrývat.“ uzavírá Jan Burda.

Organizátoři dětských táborů už začali s přípravou
Léto je ještě daleko, ale jednotliví organizátoři již nyní začínají zveřejňovat nabídky na prázdniny. Řada organizací nabízí i pobytové a příměstské tábory v průběhu jarních prázdnin. K výběru toho správného tábora může posloužit podrobný katalog o táborech na Vysočině na webové stránce www.tabory-vysocina.cz, kde lze nalézt důležité informace a rady pro rodiče a v případě jakéhokoli dotazu je možné organizátory kontaktovat.Pro výběr je důležité si dokázat odpovědět na níže uvedené otázky.
1. BEZPEČNOST - Bude tábor pro naše dítě bezpečný?
2. CENA - Co všechno zahrnuje cena tábora?
3. DŮVĚRYHODNOST - Je organizátor tábora důvěryhodný?
4. HYGIENA - Vyhovuje tábor přísným hygienickým předpisům?
5. INFORMOVANOST - Máme o táboře dostatek informací?
6. KVALIFIKACE - Mají vedoucí odpovídající kvalifikaci?
7. PROGRAM - Jaký je program tábora?
8. ROZVOJ - Přinese našemu dítěti tábor něco nového?
9. STRAVOVÁNÍ - Bude na táboře zajištěno kvalitní stravování?
10. ZDRAVOTNÍ ZAJIŠTĚNÍ - Bude na táboře kvalifikovaný zdravotník?

Odpovědi na tyto otázky najdete na www.tabory-vysocina.cz
Kontakt:

Jan Burda
info@rdmkv.cz
777 750 131


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 12. 2015 11:05
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.