Pneumatiky.cz spouští první vizualizátor litých kol na trhu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pneumatiky.cz spouští první vizualizátor litých kol na trhu


Na českém internetu byl spuštěn první vizualizátor litých kol. Moderní službu, která umožňuje zobrazit vybraná kola přímo na fotografii vlastního vozu, nově nabízí internetový obchod Pneumatiky.cz. Reálná vizualizace litých kol maximálně usnadňuje výběr. Zákazníci totiž snadno zjistí, která kola se k jejich vozu nejlépe hodí, a dokážou se tak jednoduše rozhodnout.

Litá kola zásadním způsobem ovlivňují vzhled vozidla. Motoristé proto při výběru kol z lehkých slitin dbají především na to, aby byl vybraný design v souladu s typem a barvou vlastního automobilu. Vizualizátor, dostupný na portálu www.pneumatiky.cz, dovoluje nahrát fotografii svého vozu a následně simulovat reálnou podobu auta se zvolenými litými koly.

„Při vývoji vizualizátoru jsme reagovali na poptávku našich zákazníků, kteří si nevěděli při výběru litých kol rady. Webová aplikacezobrazující alu kola přímo na fotografii vlastního vozu, je ojedinělá i ve světě. Věřím, že se setká s velkým zájmem a pomůže zákazníkům při nákupu,“ uvedl Vojtěch Schwangmaier, ředitel předního tuzemského internetového obchodu Pneumatiky.cz. „Speciální funkce navíc dovoluje zobrazit fotografii se zvolenými koly na sociálních sítích. Zákazník se tak může snadno poradit s kamarády o svém výběru,“ doplnil Schwangmaier.

Průvodce výběrem litých kol internetového obchodu Pneumatiky.cz obsahuje širokou zásobu fotografií automobilů světových značek. Zákazník, který nemá k dispozici fotku vlastního vozu, si proto může pohodlně zobrazit vybraná alu kola na vzorovém automobilu odpovídajícímu typu jeho auta.

„Při výběru kol z lehkých slitin je důležitý správný výběr velikosti. Průvodce litých kol dokáže po zvolení konkrétního modelu vozidla zákazníkům nabídnout přehled všech designů kol, které pasují přímo na jejich automobil,“ sdělil Vojtěch Schwangmaier z e-shopu Pneumatiky.cz, který nabízí výhradně litá kola homologovaná pro provoz v České republice a Evropské unii.Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 5. 2011 15:56
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.