Pneu TV slaví druhé narozeniny, brzy se dočká půl milionu zhlédnutí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pneu TV slaví druhé narozeniny, brzy se dočká půl milionu zhlédnutí


Moderní služba Pneu TV, kterou provozuje internetový obchod Pneumatiky.cz, slaví druhé narozeniny. Spoty představující pneumatiky a litá kola za tuto dobu vidělo více než 436 tisíc diváků. Jedná se o první službu na českém internetu, která zákazníkům umožnila vybírat zboží prostřednictvím videí. Spoty v HD kvalitě nabízejí detailní prohlídku dezénů pneumatik a designů alu kol.

Pneu TV internetového obchodu Pneumatiky.cz za dva roky své existence nabízí návštěvníkům e-shopu již 95 videí. Produktové spoty jsou pravidelně doplňovány, nejčastěji pak se zahájením nové sezóny, kdy na trh přichází nové zboží. Nejsledovanějším spotem je instruktážní hrané video, které informuje o značení pneumatik a pomáhá zákazníkům s výběrem zboží. Spot aktuálně zhlédlo více než 43 tisíc uživatelů.

„Dnešní zákazníci jsou velmi nároční a produktová videa již považují za standard. Jsme pyšní, že jsme českým zákazníkům nabídli tuto službu jako první. Největší odezvy registrujeme na hrané video, vysvětlující názorným způsobem značení pneumatik,“ uvedl Vojtěch Schwangmaier, ředitel předního tuzemského internetového obchodu Pneumatiky.cz. „Od letošního dubna jsme na základě poptávky zákazníků spoty rozšířili o nahrávky alu kol. Oproti pneumatikám nás však překvapila náročnější příprava videí,“ doplnil Schwangmaier.

Spoty jsou natáčeny ve speciálně vybaveném ateliéru internetového obchodu Pneumatiky.cz, který disponuje profesionální technikou. Od února letošního roku bylo navíc pořízeno nové kvalitnější vybavení, což přispělo k dalšímu zvýšení kvality nahrávek. Na postprodukci, především pak na střihu a vytváření efektů, se podílejí mladí tvůrci z tuzemských filmových škol.

„Na natáčení je nejnáročnější proces přípravy scény, který vyžaduje správné rozestavení a dokonalé nasvětlení. S nadsázkou můžeme říci, že samotné natáčení je to nejjednodušší,“ uvedl Vojtěch Schwangmaier z e-shopu Pneumatiky.cz. „Přestože náklady na službu Pneu TV jsou vysoké a pohybují se v řádech statisíců, je naším cílem počet videí nadále zvyšovat. Nechceme se však soustředit pouze na produktové nahrávky, ale chceme vytvořit i další hrané spoty s praktickými či technickými informacemi,“ dodal Schwangmaier s tím, že v rámci služby Pneu TV plánují rozšířit produktová videa rovněž o motocyklové pneumatiky.Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 6. 2011 17:57
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.