Plnohodnotný odpočinek se sedacími pytli a vaky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Plnohodnotný odpočinek se sedacími pytli a vaky


Rádi byste si vytvořili cenově nepříliš nákladné relaxační místo ve vašem obydlí? Zkuste si pořídit sedací pytle, které lze umístit do kterékoliv části vašeho bytu či domu.

Rádi byste si vytvořili cenově nepříliš nákladné relaxační místo ve vašem obydlí? Zkuste si pořídit sedací pytle, které lze umístit do kterékoliv části vašeho bytu či domu. Nebudete tak muset nic bourat a ani utrácet moc velké peníze. Jestliže si k relaxaci na pytli zapálíte vonné svíčky či aromalampu, bude váš odpočinek perfektní. Další výhodu těchto pytlů je jejich využití i k jiným účelům než pouze k relaxaci. Jak známo když se sejde u nás doma více lidí, začínáme řešit problém s tím, kam je usadíme. V tom případě se sedací pytle výborně hodí k příjemnému posezení. I v kancelářích by se měly tyto pytle objevit, abychom měli vždy odpočatý personál.
Pohodlnější a zdravější židle
V případě, že trávíte spoustu času posezením u kuchyňského stolu, doporučovali bychom vám pořídit si namísto židlí pohodlné sedací vaky, které Vám umožní nejen plnohodnotné posezení, ale hlavně poskytnou i nezbytnou relaxaci vašemu tělu. Tyto vaky lze plnohodnotně využít i v obývacím pokoji kde mohou nahradit stávající nepříliš pohodlná křesla. Sedací vaky jsou vyráběny v mnoha variantách a barevných odstínech tak, aby je bylo možno použít do všech interiérů. Zákazníci mají tak možnost si sami zvolit co se jim nejvíce líbí.
Relaxace a zdravé posezení pro děti
Pokud se chystáte zařizovat nebo rekonstruovat dětský pokoj, popřemýšlejte také o relaxačním koutě pro vaše dítě nebo na čem bude sedávat u psacího stolu. Pokud chcete pořídit hlavně zdravé sezení, určitě kupujte místo židle sedací vaky, které se dokáží přizpůsobit dětskému tělu. Jsou vhodně nejen při psaní úkolů ale také k odpočinku, při kterém se nijak neničí záda. Pořídíte-li dětem do pokojů sedací pytle, nebudete muset mít strach, zda odpočívají zdravě, protože pytel se přizpůsobí tvaru jejich těla a umožní jim krásný odpočinek. Stejně jako pytle, tak i vaky se vyrábějí s různými dětskými motivy, takže pro vaše děti určitě vyberete, tak aby se jim nové sezení líbilo.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 9. 2011 12:33
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Lepidus (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.