Pivotéky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pivotéky


Nový fenomén dnešní doby, ale co to vlastně jsou takové pivotéky? V dnešním článku se vám celou problematiku pokusíme vysvětlit.

V pivotékách si přijdou na své všichni milovníci a příznivci tohoto zlatavého moku. Nacházejí se zde z pravidla piva, která v běžné obchodní síti nelze jen tak lehce dostat k sehnání. Zároveň se Vám v každé takto specializované prodejně dostane mnoho cenných rad, a tak se nemusíte bát toho, že se v tak široké škále piv budete jen těžko orientovat a vybírat si.

Velmi často se zde také konají podobně jako ve vinárnách řízené degustace, zaměřené na kvalitu a chuť piva, spojené se setkáním se zajímavými lidmi a příznivci piva.

[Pivotéka]

Dá se říci, že si zde přijdou na své jak zkušení znalci pivního moku, tak i začátečníci, kteří ho teprve poznávají a seznamují se s ním. Zkrátka milovníci vína mají vinotéky a vinné sklípky a tak se konečně dočkali i milovníci piva svých pivoték.

Jaký sortiment na nás v pivotékách čeká?
Jak již bylo řečeno v úvodu článku, ve specializovaných pivotékách najdete skutečně velmi širokou škálu nejrůznějších piv, které v běžných supermarketech nekoupíte.
Nachází se zde jak zastoupení piv českých, tak i zahraničních. Můžeme jmenovat například piva rakouská, německá, belgická, irská, mexická a spoustu dalších. Dále se piva dělí na světlá, polotmavá, řezaná a tmavá. Najdete zde také široké zastoupení piv nepasterizovaných a nefiltrovaných.

Nabídka se většinou rozšiřuje také na výrobky, z nichž se můžete pivo uvařit přímo u Vás doma, tedy na pivní kvasnice a extrakty, ze kterých se pivo vaří.
Vyjímku netvoří také různé dárkové a upomínkové předměty s pivní tématikou, které se mohou stát velmi originálním dárkem pro vaše blízké a známé.

Kde se pivotéky nachází?
Specializované pivní prodejny lze najít například v Praze, kde vznikla jedna z prvních. Dále v Brně, zde je to například Svět-piva.cz. Následují například Pardubice, Plzeň, Jihlava či Kunovice. Pivotéky mají zkrátka v České Republice stále širší a širší zastoupení, což jistě ocení všichni milovníci piva.Kontakt:

Michal Palán
jednatel
info@mpalan.cz
606391128


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 11. 2011 18:16
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: MPalán s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komplexní řešení pro výrobu a servis stránek.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.