Pivo Rebel úspěšné v Žatci na Dočesné | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pivo Rebel úspěšné v Žatci na Dočesné


Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod, a. s. dosáhl na počátku září další úspěch, když porota vybrala jeden z jeho výrobků jako nejlepší ve své kategorii v rámci 54. ročníku degustace piv na Dočesné v Žatci.

Celkem se soutěže zúčastnilo 198 degustačních vzorků piv, které hodnotilo 155 degustátorů ve čtyřkolovém degustačním schématu.
„V kategorii jedenáctistupňových ležáků jsme získali prvenství s pivem Czech Rebel beer. Jedná se o světlé pivo s intenzivnější hořkostí, výrazně plné chuti a bohatou pěnou. Vaříme ho tradiční technologií, kvasí v otevřených spilkách a zraje při nízké teplotě v ležáckých sklepích,“ popsal Milan Janírek, vedoucí prodeje brodského pivovaru. Ve své kategorii porazil druhý Hostan Hradní z pivovaru Starobrno a Zlatopramen z pivovaru Krásné Březno.
V minulosti dosáhl Czech Rebel beer i mezinárodního ocenění, když v roce 2001 obdržel stříbrnou cenu na soutěži World Beer Cup v USA, kam se mimo jiné vyváží. „Vývoz do USA dosáhl letos více jak 60 000 piv, což je 300 hl. Na domácím trhu překročil prodej Czech Rebel beer v letošním roce hranici 9200 hl, to signalizuje stále větší oblibu této značky u spotřebitelů,“ doplnil Milan Janírek. Dočesnou v Žatci navštívilo během dvou dnů okolo 40 000 návštěvníků.Kontakt:

Milan Janírek
vedoucí prodeje
janirek@hbrebel.cz
www.hbrebel.cz
725 120 155
569 495 255


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 16:35
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod, a. s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod, a. s. je výrobcem tradičního českého piva.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.