Philips získal čtyři ocenění EISA za inovaci v oblasti televizorů a domácí zábavy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips získal čtyři ocenění EISA za inovaci v oblasti televizorů a domácí zábavy


Philips s hrdostí oznamuje, že čtyři nové produkty z jeho portfolia získaly prestižní ocenění Asociace pro spotřební elektroniku – European Imaging and Sound Association (EISA): • Evropský 3D televizor roku 2011-12: v kategorii Video vybrala porota Philips řady 9000 Smart LED TV (46PFL9706) • Evropský ekologický televizor roku 2011-12: v kategorii Video vybrala porota Philips Econova ECO Smart LED TV (46PFL6806) • Evropský kompaktní systém roku 2011-12: v kategorii Audio / Domácí kino vybrala porota Philips Wi-Fi Multiroom Hi-Fi systém MCi8080 + NP3700 • Evropské domácí kino roku 2011-12: v kategorii Audio / Domácí kino vybrala porota Philips HTS9221 SoundHub Za posledních třiadvacet let získal Philips 25 ocenění EISA, a rok od roku tak plní svůj příslib „Sense and Simplicity“ prostřednictvím významných inovací.

Evropský 3D televizor 2011-12

Ohromující 46 palcový televizor řady 9000 Smart LED TV s 3D Max získal prestižní cenu EISA Evropský 3D televizor roku 2011-12. Nově vyvinutý 3D Max dělá z tohoto modelu špičku mezi ostatními televizory díky perfektně jasnému obrazu a rovněž díky rozlišení Full HD a viditelnosti obrazu v úhlu 180°. S 3D Max můžete konvertovat 2D obraz do 3D a ovládat úroveň hloubky 3D zobrazení. Dále je televizor vybaven filtrem "Moth Eye“, vytvářejícím dokonalý antireflexní povrch, který oživuje obraz prohloubením černě temných tónů a zabraňuje tak zobrazování tzv. duchů.


V oficiálním hodnocení dospěla porota EISA k závěru: "S elegantním 46PFL9706 učinil Philips obrovský krok vpřed a povýšil jej do pozice dnes nejlepšího 3D televizoru na trhu. Překrývání obrazu zleva doprava, je nepříjemná vlastnost aktivního 3D redukována na úroveň, kdy už jej jen těžko postřehnete, a můžete tak nastavit hloubku přirozeného 3D obrazu v detailu. Kvalita obrazu je dovedena na nejvyšší možnou úroveň, aniž by ztratil cokoli na přirozeném vzhledu a konečně, můžete provádět ISF kalibraci. Provokující odlesky obrazovky jsou zde dramaticky redukovány použitím vysoce účinného filtru "Moth Eye“, kdy černá je skutečně černá, aniž by docházelo ke ztrátě detailu. Jako vždy, kompenzace pohybu je nejlepší ve své třídě – co dodat víc, cena za takový model je skutečně atraktivní."

Evropský ekologický televizor roku 2011-12

Inovativní a cenově dostupný Philips Econova ECO Smart LED TV 46PFL6806 byl asociací EISA oceněn jako Evropský ekologický televizor roku 2011-12. Je energeticky úsporný a jeho význačným rysem je použití recyklovaného hliníku namísto plastových dílů. Televizor můžete naprogramovat tak, aby se automaticky vypnul po 4 hodinách, přičemž vypínač „Zero“ znamená, že na rozdíl od jiných televizorů dosahujete po vypnutí skutečně nulové spotřeby. Tato funkce, stejně jako mnohé další u Philips Econova ECO Smart LED TV jsou k dispozici napříč řadou televizorů Philips.

V oficiálním hodnocení dospěla porota EISA k závěru: "Ve svém úsilí o zvýšení energetické účinnosti Philips 46PFL6806H dosahuje ve standardním režimu spotřeby pouhých 56 W, díky čemuž překonal přímou konkurenci. Chemické analýzy provedené SIMS Mirec Recycling Solutions, největší společností na světě v oblasti rekuperace a recyklace elektrotechniky a elektroniky, prokázaly, že Philips 46PFL6806H představuje pro životní prostředí menší zátěž než jiné televizory."


Evropský kompaktní systém roku 2011-12

Philips Wi-Fi Multiroom Hi-Fi Systém nabízející dokonale čistý zvuk z nejnovějších reproduktorů ClariSound získal ocenění Evropský kompaktní systém roku 2011-12. Pro dokonalou reprodukci vysokých frekvencí jsou výškové reproduktory umístěny v horní části reproduktorové skříně, čímž přispívají k obnovení bohatství a hloubky originálního přednesu a vyplní tak váš prostor čistým a věrným zvukem. Propojitelnost a příslušenství systému Philips Multiroom Hi-Fi vám umožní snadný přístup k oblíbeným písničkám kdekoli u vás doma bez jakýchkoliv problémů a bez kompromisů, pokud jde o špičkovou kvalitu zvuku.

Ve spojení s nejnovější řadou síťových hudebních přehrávačů Philips (NP3300 / 3500 / 3700 / 3900) nabízí systém úchvatný multiprostorový prožitek, když ze 160 GB pevného disku, z vašeho PC / MAC nebo prostřednictvím hudebních služeb typu Spotify nechává bezdrátově proudit hudbu do různých místností. Obohaťte si multiprostorový prožitek se svým smartphonem díky aplikaci Philips MyRemote pro Apple a Android.


V oficiálním hodnocení dospěla porota EISA k závěru: "V rámci vývoje své řady Streamium přidal Philips dotykovou obrazovku a pár poměrně působivých reproduktorů a ze svých MCi8080 a NP3700 vytvořil multiprostorový hudební systém. DVD přehrávač je určen pro hlavní místnost, zatímco až do pěti oddělených zón je přenášen zvuk z různých zdrojů včetně internetu / FM rádia nebo prostřednictvím DLNA z domácí sítě. Součástí balení je 160 GB externí USB disk pro ukládání individuální hudby a fotografií. Jeho srdcem je zesilovač 2 x 50W třídy D uvádějící výjimečně měkký a věrný zvuk z reproduktorových sklolaminátových jednotek v obsazení basy/středy a v horním patře výšky. A třešnička na dortu Philips – tento systém můžete ovládat pomocí volných aplikací Android a iPhone."


Evropské domácí kino roku 2011-12

Philips SoundHub HTS9221, 2.1 systém domácího kina s titanovými výškovými reproduktory pro nezkreslený křišťálově čistý zvuk a s integrovaným přehrávačem 3D Blu-ray disků byl oceněn cenou Evropské domácí kino roku 2011-12. Elegantní a kompaktní SoundHub byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám rostoucí skupiny spotřebitelů, kteří hledají filmový zážitek doma a zároveň zmodernizovaný systém pro poslech hudby. Pro takové spotřebitele nabízí Philips SoundHub řady 9000 dokonalé řešení. Philips SoundHub je k dispozici také v barvě bílé (HTS9241).

Všechny přednosti titanu, které jej učinily vhodným pro letecký průmysl, z něj udělaly ideální materiál i pro skutečně inovativní výškový reproduktor pro věrnou reprodukci zvuku. Tuhost titanu a optimální rovnováha mezi pevností a hmotností znamená, že se snadno nedeformuje. Tím se lze vyhnout zkreslení při reprodukci a výsledkem je křišťálově čistý zvuk. Systém se rovněž vyznačuje nejnovějším vývojem v oblasti s tím spojené zábavy: Smart TV směrující každý televizor k portálu připojených médií s přímým přístupem k obsahu, který může nabídnout hudbu, fotografie a video prostřednictvím vašeho tabletu, chytrého telefonu nebo laptopu.

V oficiálním hodnocení dospěla porota EISA k závěru: "Zřídkakdy naleznete tak pozoruhodný průmyslový design, inteligentní odpovědi na požadavky zákazníků a skvělý výkon, vše tak umně zabalené do jednoho systému, jako je tomu v případě Philips “Sound-Hub” HTS9221. Tento systém 2.1 typu vše v jednom spojuje 3D Blu-ray přehrávač, plnou schopnost sítě DLNA, internetové rádio, zapuštěný iPod dok a sloty pro paměťové karty USB a SD. Partnerem na této cestě síly je pár elegantních stolních reproduktorů s inverzními titanovými výškovými reproduktory a perforovaným 230 W aktivním subwooferem. Pro doplnění tohoto stylového systému nabízí Philips dokonce zdarma iPad/iPhone aplikace pro dálkové ovládání. Jedná se o moderní produkt, který je sto zapůsobit.”

Redakční poznámky
Ceny EISA jsou každoročně udělovány porotami reprezentujícími více než 50 předních časopisů zaměřených na foto, video, audio, domácí kino a mobilní elektroniku z až 20 evropských zemí. Všechny poroty pracují samostatně na základě smlouvy s European Imaging & Sound Association. Ceny EISA budou oficiálně předány společnosti Philips na slavnostním ceremoniálu, který se uskuteční při příležitosti veletrhu IFA v Berlíně v Německu na počátku září.

Více informací o produktech Philips najdete na: www.philips.cz

Informace o společnosti Philips na veletrhu IFA naleznete na: www.ifa.philips.com.

Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 8. 2011 15:44
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.