Philips vyhlašuje válku poškozeným vlasům | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips vyhlašuje válku poškozeným vlasům


Zatočte s poškozenými vlasy jednou pro vždy. Philips představuje nové revoluční produkty z řady ProCare, se kterými můžete mít účes jako od profesionálního kadeřníka za pár minut a minimalizovat poškození vlasů. Ať už toužíte po ohromujícím objemu, nebo naopak sametově hladkých a rovných vlasech – s produkty Philips ProCare bude výsledek vždy perfektní a vaše vlasy zůstanou zdravé.

Už žádné kompromisy

Podle posledních průzkumů má poškozené vlasy 6 z 10 žen a celých 60% žen ničí svoje vlasy fénováním, kulmováním či žehlením minimálně 1x týdně. Největší podíl na poškozování vlasů má skutečnost, že většina žen používá k úpravě svého účesu nevyhovující produkty, které vlasy doslova spalují. Většina těchto produktů totiž neumí udržet stálou teplotu a vaše vlasy tak díky těmto teplotním výkyvům trpí. Výsledkem potom je, že vlasová struktura je narušená a vlasy se lámou, nebo dokonce vypadávají. Philips na základě těchto poznatků vyvinul patentovanou technologii EHD, která distribuuje teplo rovnoměrně po povrchu vlasu a tím brání přesušování. Vaše vlasy tak neztrácejí vlhkost a zůstávají pevné a zdravé.


Žehlička Philips ActiveCare

Žehlička Philips ActiveCare má speciální keramické destičky s úpravou Triple – Care. Destičky byly vyvinuty tak, aby udržovaly stále stejnou teplotu po celou dobu žehlení. Díky tomu je možné dosáhnout dokonalých výsledků i při nižších teplotách. Žehlení je tudíž šetrnější a vlasy zůstávají hebké a lesklé.

Sonická technologie jemnými vibracemi přirozeně rozprostírá vlasy po povrchu destiček, takže stačí jeden jediný tah žehličkou a pramen vlasů je perfektně rovný. Technologie EHD zabraňuje přesušování vlasů. Žehlička je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, odolných vůči poškození a navíc má skvělý moderní design.
Pro vaše pohodlí můžete žehličku ActiveCare používat již za 15 sekund od zapnutí a pokud ji náhodou zapomenete zapnutou, po hodině se vypne sama.
Žehlička Philips ActiveCare stojí 1 899 Kč.
Vysoušeč na vlasy Philips ProCare

Vysoušeč na vlasy Philips ProCare přichází s revoluční technologií ThermoProtect, která zajišťuje maximální péči o vaše vlasy. Vysoušeč je totiž vybaven senzorem vlhkosti vlasů a podle ní automaticky nastavuje teplotu vysoušení, čímž zajišťuje ochranu vlasů před přehříváním a minimalizuje tak poškozování vlasů příliš horkým vzduchem. Se stejně výkonným prouděním vzduchu získáte nejlepší výsledky pečujícím způsobem. Pokud si náhodou ráno přispíte a v následném spěchu potřeba rychlosti vysoušení výjimečně zvítězí nad snahou o ochranu vlasů, můžete ThermoProtect deaktivovat a nastavit si takovou teplotu, jakou požadujete.

S vysoušečem Philips ProCare můžete zapomenout na krepaté a neupravené vlasy. Fénování s pomocí proudu iontů zaručuje, že vlasy zůstávají lesklé, pružné a zdravé. Fén má 6 flexibilních nastavení rychlosti a teploty. Využívá také technologii EHD, která zabraňuje nadměrnému přesušování vlasů a pokožky hlavy. K maximální péči přispívá rovněž keramický topný prvek vydávající infračervené teplo velkého dosahu, které zajišťuje jemné zahřívání napomáhající ochraně vlasů a bránící přesoušení.

Součástí příslušenství fénu je 8mm úzká hubice pro dokonalé vytvarování účesu a difuzér, se kterým vytvoříte bezchybné vlny či maximální objem. Nepostradatelná profesionální funkce tlačítka Cool Shot poskytuje intenzivní proud chladného vzduchu, kterou využijete k dokončení a zpevnění účesu po jeho úpravě.
Vysoušeč Philips ProCare stojí 1 499 Kč.

Žehlička Philips ProCare
Žehlička Philips ProCare využívá dvě nejnovější technologie. Destičky Dual – Care mají stále stejnou teplotu po celou dobu žehlení. Díky tomu je možné dosáhnout dokonalých výsledků i při nižších teplotách. Žehlení je tudíž šetrnější a vlasy zůstávají hebké a lesklé. Technologie EHD zabraňuje vysušování vlasů. Díky těmto technologiím si můžete bez obav žehlit své vlasy každý den a měnit styly tak často, jak jen budete chtít.

Povrch žehličky je vyroben z velmi kvalitního keramického materiálu, a proto je odolný vůči poškrábání a zároveň neuvěřitelně hladký. Žehlička se nahřívá pouhých 15 sekund. Abyste se vyhnuli náhodné změně nastavení teploty, je žehlička vybavena uzamykací pojistkou.

Snad každá žena, která si upravuje vlasy žehličkou, se musela potýkat s tím, že si ráno vyrovnala vlasy, ale odpoledne již účes nebyl stoprocentní, například díky vyšší vlhkosti vzduchu. Pokud se v takovém případě chystáte večer někam vyrazit a chcete být dokonalá, musíte znovu sáhnout po žehličce a účes upravit, čímž s běžnou žehličkou zvyšujete riziko poškození vlasů. S žehličkou Philips ProCare můžete obavy z poškození hodit za hlavu. Stačí stisknout tlačítko StyleRefresh, žehlička automaticky nastaví nižší teplotu a vy tak v mžiku dosáhnete požadovaného looku s maximální péčí.
Žehličku na vlasy Philips ProCare pořídíte za 1 599 Kč.
Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Senior Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 11. 2011 12:32
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.