Philips přináší zdraví do vaší kuchyně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips přináší zdraví do vaší kuchyně


Na konci dlouhé zimy bojuje lidské tělo s nedostatkem vitaminů, proto je důležité je pravidelně doplňovat. Začátek jara je navíc ta správná doba pro detoxikaci organizmu a redukci přebytečných zásob tuku, které si tělo během zimy vytvořilo. A jak toho všeho nejlépe dosáhnout? Základem je příprava zdravých pokrmů. Philips vám nabízí pomocnou ruku v podobě parního hrnce. Spojíte tak příjemné s užitečným, uplatníte svou kreativitu a budete moci zkoušet kombinovat nepřeberné množství chutí a vůní.

Maximum zdraví i chuti zároveň
Vaření v páře je vůbec nejzdravějším způsobem tepelné úpravy potravin. Parní hrnec Philips HD9160 je vybaven speciálním Zvýrazňovačem chutí+, aby jídlo v něm připravené bylo nejen zdravé, ale i chutné. Tato funkce jemně okoření jídlo lákavou chutí vašich oblíbených bylinek a koření nebo lahodnými tekutinami jako je víno, či sojová omáčka. Jednoduše vložte svá oblíbená ochucovadla do zvýrazňovače chuti a nechte rozptýlit jejich delikátní aroma přirozeným procesem vypařování, a vaše jídlo získá tu pravou lahodnost.
Čím rychleji potraviny dosáhnou ideální teploty pro vaření, tím více vitaminů v nich zůstane zachováno. Parní hrnec Philips HD9160 je proto vybaven funkcí Turbo Start, který zajistí rychlý ohřev na plnou teplotu pro vaření v páře za několik sekund. Udrží tak v jídle více přírodních látek a vaše pokrmy budou chutnější a zdravější.
Rybí maso je velmi zdravé, mnoho žen se ale jeho přípravě vyhýbá, jelikož je velmi choulostivé. Stačí chvilka nepozornosti a z chutného masa je nevzhledné bláto. Parní hrnec Philips HD9160 je vybavený funkcí Gentle Steam, která se postará o důkladnou přípravu rybího masa při šetrné teplotě 80°C. Gentle Steam tak zajišťuje šetrné a přitom kvalitní uvaření, přičemž zachová přirozenou chuť a strukturu rybího masa a dodá vašim pokrmům plnou chuť a dokonalý vzhled.
Pohodlné ovládání a snadné použití
Některé potraviny, jako je například již zmíněná ryba nebo rýže, vždy chutnají lépe, pokud jsou během vaření v páře v omáčce, ve vývaru nebo ve vlastní šťávě. Proto parní hrnec Philips HD9160 nabízí odpovídající misku pro snadné vaření jídel ve vlastní šťávě, nebo připravené omáčce. Pro pohodlné používání je možné dolévat vodu do zásobníku parního hrnce i v průběhu vaření, aniž byste jej museli jakkoliv rozebírat či otevírat.
Parní hrnec Philips je vybaven širokou škálou předvoleb časování pro různé druhy potravin. Po dosažení ideální doby vaření se pára automaticky vypne, takže vždy dosáhnete dokonalého výsledku a uchováte v jídle maximum vitaminů a minerálů. Ať již tedy připravujete maso, zeleninu, rýži, nebo vejce, výsledek bude vždy perfektní.
Potřebujete uvařit v páře něco velkého, jako je celé kuře? Jednoduše odstraňte spodní část parního koše a vytvořte jeden velký prostor. Zbytek za vás již obstará parní hrnec. Po skončení vaření všechny odnímatelné části pohodlně umyjete v myčce. Speciální prostor pro uložení elektrické šňůry a do sebe zapadající nádoby zase snižují prostorovou náročnost přístroje při jeho uskladnění.
Parní hrnec Philips HD9160 pořídíte za 3 869 Kč.
TIP: Hledejte inspiraci pro své vaření na www.philips.cz/mojekuchyn
Pro více informací kontaktujte:
Petra Fliegerová
Trade Marketing Officer
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 484
e-mail: petra.fliegerova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Senior Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 2. 2012 17:02
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Fleishman Hillard Prague (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.