Philips přináší revoluci do žehlení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips přináší revoluci do žehlení


Zapomeňte na dobu, kdy žehlení bylo nutné zlo a hrozilo, že si zničíte své oblíbené oblečení. Philips představuje revoluční žehličku PerfectCare, u níž nemusíte složitě nastavovat teplotu ani intenzitu páry. Žehlení bude ve srovnání s běžnými žehličkami až o polovinu rychlejší a navíc výrazně prodloužíte životnost svého oblečení. PerfectCare je k vašemu oblečení mnohem šetrnější, dokonce se nemusíte bát nechat žehličku několik minut ležet na oděvu.

Nechte Philips PerfectCare udělat práci za vás
Podle mnoha výzkumů je žehlení činnost s nejvyšším výdejem energie ze všech domácích prací, škrtněte toto tvrzení a udělejte z žehlení svoji oblíbenou činnost. Systémová žehlička Philips PerfectCare s modelovým označením GC9220 přichází s dosud nejdokonalejší technologií pro žehlení a zároveň je symbolem jedinečného designu.

Díky technologii OptimalTemp se nemusíte zdržovat nastavováním teploty nebo regulací páry a můžete v klidu žehlit oblečení z různých materiálů za sebou, práce vám tak půjde rychleji od ruky a výsledek bude vždy perfektní. Systémová žehlička Philips je vysoce výkonná a hravě vyžehlí i ty nejpevnější látky, zároveň je ale maximálně šetrná, a tak jejím prostřednictvím prodloužíte životnost svých oblíbených kousků oblečení, obavy nemusíte mít o umělá vlákna, přírodní vlnu, ani o hedvábí nebo exotický kašmír. Bezpečnost oděvu je pro Philips prioritou, proto můžete horkou žehlicí plochu nechat na oděvu klidně 5 minut, aniž byste riskovali spálení nebo jakékoli jiné poškození.

Kde se teplota a pára vzájemně doplňují
Systémová žehlička Philips PerfectCare představuje dokonalou kombinaci ideální teploty žehlicí plochy a výstupu páry. Žehlení je založeno především na plynulém výstupu páry 120g/min, a proto není potřeba nastavovat teplotu žehlicí plochy. Pro větší komfort a vyšší účinnost má odnímatelná nádržka na vodu velký objem 1,5 litru, a proto už nebudete muset žehlení neustále přerušovat za účelem doplňování vody. Díky externímu zásobníku je také žehlička lehčí a žehlení je tak méně únavné. Pro vaši větší bezpečnost se žehlička po deseti minutách bez aktivity automaticky vypne.

Žehlička Philips PerfectCare nezná slovo „zdlouhavý“, je tedy připravená k použití už během 2 minut od zapnutí přístroje. Žehlicí plocha SteamGlide je vyrobena z prémiových materiálů, které zaručují vysokou odolnost proti poškrábání a zároveň umožňují skvělou kluznost na všech druzích tkanin. Žehlicí plocha rovněž hřeje rovnoměrně po celém svém povrchu, a proto nikde nekape voda a do látky proniká pouze pára.

Systémová žehlička Philips PerfectCare GC9220 bude k dostání od poloviny září za cenu 5.999,- Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 9. 2011 15:24
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.