Philips představuje Wi-Fi Multiroom Hi-Fi systém, který získal prestižní ocenění EISA | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips představuje Wi-Fi Multiroom Hi-Fi systém, který získal prestižní ocenění EISA


Philips přenáší kvalitu zvuku do další úrovně: nový Philips Wi-Fi Multiroom Hi-Fi systém nabízí křišťálově čistý zvuk z nejnovějších reproduktorů ClariSound a zároveň umožňuje přístup k vaší oblíbené hudbě kdekoliv ve vaší domácnosti. Hi-Fi systém s označením MCi8080 spolu se síťovým hudebním přehrávačem NP3700, které jsou k dostání i jako set s označením WMS8080 právě díky těmto funkcím získali titul Evropský kompaktní systém roku 2011-12 od asociace EISA.

Pomocí funkce MultiroomMusic nezáleží na tom, v jaké části domu či bytu se právě nacházíte. Kdykoli si můžete vychutnat různé písně v různých místnostech nebo v každé místnosti nechat hrát stejnou hudbu a to vše pouhým dotykem obrazovky. Ze 160GB harddisku vašeho Hi-Fi systému WMS8080 tak můžete snadno veškerou hudbu přenášet až do pěti hudebních stanic umístěných kdekoliv ve vaší domácnosti.

Dokonalý zvuk z reproduktorů ClariSound

Nový Multiroom Hi-Fi systém od společnosti Philips naplní místnost čistým zvukem prostřednictvím nových reproduktorů ClariSound. Pro získání dokonalých frekvencí, je výškový reproduktor umístěn v horní části reproduktorové skříně, čímž přispívají k obnovení bohatství a hloubky originálního přednesu a vyplní tak váš prostor čistým a věrným zvukem. Díky celkové konstrukci reproduktorů má zvuk zároveň čisté a pevné basy.

Svět hudby na dosah ruky

Philips Multiroom Hi-Fi systém umožňuje přístup k Vaší hudbě, bez ohledu na zdroj nebo formát:
• Poslechnete si všechna svá digitální hudební alba uložená na externím USB pevném disku. Můžete mít kdykoliv k dispozici až 2000 alb a nemusíte zapínat počítač, když budete mít chuť si poslechnout svou oblíbenou skladbu.
• Prozkoumáte přes deset tisíc stanic internetových rádií z celého světa pouhým stisknutím tlačítka. Případně můžete poslouchat své oblíbené místní stanice tradičním způsobem.
• Bezdrátově přenesete hudbu a fotografie z počítače nebo domácího serveru a to ve skvělé kvalitě.
• Kromě toho můžete přehrávat oblíbené skladby z CD / DVD přehrávače, připojit jiná USB zařízení, dokonce i iPod nebo iPhone.

Jednoduchost použití
Barevný dotykový displej systému Multiroom Hi-Fi umožňuje snadno procházet obsah vaší hudební sbírky. Zároveň pomocí aplikace Philips remote se váš iPhone, iPod Touch či Android smartphone může v mžiku změnit v komplexní dálkové ovládání.

Philips Multiroom Hi-Fi systém umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem vašim oblíbeným skladbám, ať jste v jakékoliv místnosti. Díky spojení s elegantního designu a prvotřídní povrchové úpravy se hodí do každé domácnosti, kterou naplní kvalitním a autentickým zvukem.

Set Hi-Fi systému se síťovým hudebním přehrávačem s označením WMS8080 je možné zakoupit za zvýhodněných 21 990 Kč, případně každé samostatně jako MCi8080 za 19 990 Kč a NP3700 za 5 990 Kč.

Další informace o řadě audio produktů Philips naleznete na adrese www.philips.cz

Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
E-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
E-mail: kubik@fleishman.com


O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 9. 2011 15:35
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.