Philips nabízí 90 denní záruku vrácení peněz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips nabízí 90 denní záruku vrácení peněz


Společnost Philips se rozhodla upozornit koncové zákazníky na vysokou kvalitu svých výrobků prostřednictvím možnosti nechat si v případě nespokojenosti vrátit plnou cenu výrobku, a to až do devadesáti dnů od zakoupení a bez udání důvodu. Kampaň potrvá od 1. září 2011 do 31. ledna 2012 a bude se týkat všech žehliček, holicích strojků, epilátorů, kuchyňských robotů a tyčových mixerů.

„Ve společnosti Philips jsme si vědomi vysoké kvality našich výrobků. Zároveň si však uvědomujeme skutečnost, že zákazníci mohou v době, kdy se z médií dovídají o nestabilitě na finančních trzích, více než v minulosti zvažovat, zda investují do nákupu nových domácích spotřebičů,“ říká Martina Kuncová, Trade Marketing Manager, Philips Česká republika. „Devadesátidenní záruka vrácení peněz minimalizuje nejistotu spotřebitele ze správně investovaných prostředků a zároveň jej ubezpečuje o kvalitě kupovaného výrobku.“

Devadesátidenní záruka vrácení peněz se vztahuje na žehličky, holicí strojky, epilátory, kuchyňské roboty a tyčové mixéry. Zákazník, který z jakéhokoli důvodu již nebude chtít výrobek Philips nadále používat, jej musí vrátit nepoškozený, s veškerým příslušenstvím a v původním balení. Výrobky není možné vrátit v obchodě, kde byly zakoupeny. Vrácení se provádí poštou zasláním na příslušnou adresu spolu s originálem účtenky a vyplněným kuponem, který je k dostání v obchodech a ke stažení na stránkách www.philips.cz.

Mimořádná devadesátidenní záruka vrácení peněz bude probíhat od 1. září do konce ledna 2012 a bude podpořena především prostřednictvím in store komunikace a POS materiálů. Informace o akci budou rovněž umístěny na stránkách www.philips.cz.

Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 9. 2011 15:43
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.