Philips 248C3LHSB: mimořádně elegantní LED monitor s technologií SmartImage | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips 248C3LHSB: mimořádně elegantní LED monitor s technologií SmartImage


 Sofistikovaný design, základna z tlakově litého hliníku, lesklý povrch  Připravený na HDMI pro zábavu v 16:9 Full HD  SmartContrast 20 000 000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé Brno, 7. 10. 2011 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představuje nový LED displej Philips 248C3LHSB. Monitor z designové řady Moda je unikátní zejména tenkým elegantním tělem a stylovou základnou z tlakově litého hliníku, ale splňuje i vysoké nároky na kvalitu obrazu.

Monitor 248C3LHSB je vybaven bílými LED diodami umožňujícími nejen plný rovnoměrný jas a dokonalou reprodukci barev, ale i šetrný proces recyklace a likvidace.
Plochý displej má funkci SmartContrast, která zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz plný zářivých barev. Ten je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení.
Dalšími specifickými funkcemi je inteligentní technologie SmartKolor, která obohacuje barvy a dokáže rozšířit zobrazované barevné spektrum, a SmartTxt, představující inteligentní algoritmus, který usnadňuje čtení textů, například dokumentů PDF nebo elektronických knih.
Monitor kromě analogového VGA vstupu disponuje také dvěma vstupy HDMI umožňujícími příjem signálu ve vysokém rozlišení a výstupem na sluchátka.

Technické parametry:
Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 23,6“
Formát obrazu 16:9
Odezva 2 ms
Jas 300 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Vstupy signálu VGA, 2x HDMI
Hmotnost: 4,5 kg
Doporučená min. EU cena 4443 Kč bez DPHO MMD
Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchajwanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 10. 2011 14:42
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.