Philips 241P4QPYES: Perfektně vybavený profesionál | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Philips 241P4QPYES: Perfektně vybavený profesionál


Praha, 6. 1. 2012 - Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila svoji novou generaci AMVA monitorů. Prvním zástupcem je model Philips 241P4QPYES. Tento monitor je díky své široké výbavě vhodný na jakoukoli profesionální práci.

Monitor Philips 241P4QPYES je 24“ Full HD monitor využívající zobrazovací technologii AMVA s W-LED podsvícením. Technologie AMVA zaručuje monitoru skvělé pozorovací úhly, věrné barvy, jasný, živý obraz a velké pozorovací úhly. Pro dosažení maximální úspory elektrické energie je monitor navíc vybaven PowerSensorem, který sleduje přítomnost uživatele před monitorem a v případě jeho nepřítomnosti automaticky sníží jas, čímž je schopen ušetřit až 80 % nákladů na provoz. Navíc má monitor na zadní straně i klasický vypínač, takže je možné jej úplně odpojit od elektrické sítě.

Pro maximální pohodlí uživatele je monitor vybaven ergonomickým podstavcem SmartErgoBase s funkcí PIVOT, který umožňuje uživateli nastavit si nejlepší pracovní pozici. Philips 241P4QPYES přichází i s USB hubem se čtyřmi USB 2.0 porty a stereo reproduktory. Monitor propojíte s ostatními zařízeními pomocí standardního VGA vstupu, digitálního DVI-D a navíc je vybaven i DisplayPortem. Pro zvýšení komfortu je monitor vybaven výstupem na sluchátka.

Monitor zakoupíte za doporučenou koncovou cenu 5670 Kč bez DPH.

Technické parametry:
Typ LCD panelu AMVA LCD
Podsvícení W-LED
Optimální rozlišení 1920 x 1080, 60 Hz
Pozorovací úhly 178/178 stupňů při CR>10
Úhlopříčka 24“ (61 cm)
Formát obrazu 16:9
SmartResponse 6 ms (GtG)
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000:1
Konektivita VGA, DVI-D, DisplayPort
PIVOT Ano
Hmotnost: 6,35 kg

###
O MMD
Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.
Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.
Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 1. 2012 11:36
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.