PF 2012 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


PF 2012


ABC security.cz - Kamila Dvořáková přeje všem zákazníkům současným i budoucí hodně štěstí v novém roce 2012, mnoho osobních i pracovních úspěchů a pevný krok na vratké půdě naší ekonomiky.

A kromě přání Vám oznamujeme, že od 15.1.2012 bude nabídka e-shopu www.abcsecurity.cz rozšířena o systémy domácích audio i videotelefonů italského výrobce Comelit.
Systémy firmy Comelit nejsou českému trhu neznámé a i v ostatních částech Evropy prověřeny jako spolehlivé. Nabídneme Vám ekonomické systémy s klasickou i zjednodušenou kabeláží i luxusní provedení v různých odstínech kovu i barev.
Comelit Group S.p.A. - výrobce domácích audio- telefonů, černobílých i barevných videotelefonů, kódových zámků, vchodových komunikátorů, poštovních schránek, kamerových systémů a přístupových systémů. Výrobky jsou určeny pro rodinné domy s jedním nebo dvěma uživateli i pro bytové domy a rozsáhlé objekty s až stovkami uživatelů.

Více na www.abcsecurity.cz po 15.1.2012Kontakt:

Kamila Dvořáková
majitel
kamprorady@centrum.cz
www.abcsecurity.cz
+420 605 190 315


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 1. 2012 16:08
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Kamila Dvořáková-ABC security (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Firma se zabývá činností v oboru elektro-slaboproud. Provedeme zákazníka problematikou zabezpečení jeho objektu(rodinné domy, byty, kanceláře, obchodní prostory atd. )od samého počátku. Návrh vhodného řešení elektronického zabezpečení i průmyslového kamerového systému nebo systému domácích telefonů Comelit. Podrobné vysvětlení funkčnosti, dodávka i instalace a následné zaškolení. Dále firma nabízí prodej samostatných komponentů i celých systémů pro malé a střední aplikace a školení začínajících elektromontérů. Působí v Praze a středních Čechách a dále v Libereckém kraji. E-shop pro oblast celé ČR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.