Pevonia slavila | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pevonia slavila


Dvouleté výročí působení v České republice oslavil luxusní kosmetický salón Pevonia Botanica. Společenské akce využila hostitelka, majitelka salónu a distributorka značky Pevonia, paní Mgr. Pavlína Kučerová, k předání šeku pro Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97.

Paní Dagmar Havlová převzala šek v hodnotě 100 000 Kč určených na projekt Podpora vzdělávání. „Věřím, že každý člověk by podle svých možností měl podporovat charitativní činnost. Pro mě osobně je prioritou vzdělávání a vybrala jsem si Nadaci Vize 97, protože ji považuji za mimořádně kompetentní a důvěryhodnou,“ vysvětlila svůj krok paní Pavlína Kučerová.

„Jsem moc ráda, že jsem získala tyto finance určené právě na vzdělávání, které je bohužel málo podporované, ačkoli by sepodle mne právě vzdělávání, stejně jako vlastenectví, mělo pěstovat,“ děkovala Dagmar Havlová.

Průvodkyní setkání byla tvář značky Pevonia Botanica herečka a choreografka Dana Morávková. Mezi těmi, kteří přišli oslavovat a prohlédnout si krásné prostory salónu, byla i herečka a modelka Nikol Moravcová, maskérka a vizážistka Jiřina Pahlerová či ředitelka divadla Bez zábradlí Hana Heřmánková.

Součástí večera byla i prezentace nového krému Lumafirm, který dodává pleti mladistvou vitalitu díky dokonalému rozzáření pokožky a současně výrazně redukuje všechny známky stárnutí. Efektivně zpevní pleť, viditelně potlačuje vrásky, působí proti pigmentovým skvrnám a sjednocuje barevný tón pleti.

Pevonia Botanica
Americká přírodní kosmetika značky Pevonia Botanica je složena z nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky.
Ucelená kosmetická řada obsahuje více než 150 produktů pro domácí použití a více než 100 produktů pro profesionální ošetření v salonech. Nabízí komplexní a efektivní péči o pleť pro ženy a muže každého věku.

Kontakty
Salón Pevonia Botanica
V Celnici 4, Praha 1,
tel.: 775 671 459
www.pevonia.cz

Pro novináře:
Terezie Kaslová
E: kaslova@mediareport.cz
T: +420 603 551 372

Kontakt:

Anna Fibichová
fibichova@mediareport.cz
mediareport.cz
736 488 741
222 940 014


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 11. 2011 11:29
Kategorie: Zábava
Název zdroje: MediaReport s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.