Pavel Pacal vyzývá běžce pražského maratonu k podpoře Aleše Dennera | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pavel Pacal vyzývá běžce pražského maratonu k podpoře Aleše Dennera


Třebíč/Praha – Pražský maraton, který se koná 8. května, poběží Pavel Pacal pro Aleška Dennera z Třebíče. Za každou minutu pod 4 hodiny věnuje 777 Kč na účet veřejné sbírky. K podpoře Aleše vyzval také ostatní běžce z Vysočiny a České republiky.

„Rozhodl jsem se jít příkladem a inspirovat ostatní účastníky pražského maratonu. Každý se může přidat a přispět libovolnou částkou na účet veřejné sbírky,“ říká běžec Pacal z Třebíče. Devítiletý Aleš Denner z Třebíče trpí svalovou dystrofií. Tato nemoc je smrtelná, léčba pouze mírní příznaky choroby. Jedinou šancí jak Alešovi pomoci, je aplikace kmenových buněk, která se provádí pouze v Izraeli na speciální klinice The Weizmann Medical Center.
V současné době je na účtu pro Aleška půl milionu korun, další půl milion je potřeba. Zákrok musí Aleš podstoupit ještě letos v létě. „Moc si vážím této podpory. Pokud na výzvu Pavla Pacala budou reagovat další běžci, podaří se nám zase o krok přiblížit k finální milionové částce, kterou potřebujeme na zákrok v Izraeli,“ svěřuje se maminka nemocného chlapce Eva Dennerová.
„Aleš podstoupil transplantaci buněk vloni a velmi mu to pomohlo. Když vidím, jaké dělá pokroky, mám radost. Přemýšlel jsem jak rodině pomoci. Protože vlastně celý život sportuji a běhám, řekl jsem si, že chci běhání přetavit do inspirace pomoci druhým. Proto vyzývám všechny běžce nejen z Vysočiny, aby na základě své dobrovolnosti a uvážení spojili síly a přispěli na účet pro Aleška,“ vyzývá Pavel Pacal.

Číslo účtu pro Aleška: 9 5 0 0 0 1 2 4 3 9 / 7 9 4 0
Veřejnou sbírku pro Aleše Dennera pořádá sdružení FOR JANE.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 4. 2016 20:21
Kategorie: Sport
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.