Pardubický kraj podporuje prorodinné aktivity | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Pardubický kraj podporuje prorodinné aktivity


Pardubice – Ministerstvo práce a sociálních věcí a stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR vyhlašují ve spolupráci s Asociací center pro rodinu a Sítí mateřských center již pátý ročník ocenění Obec přátelská rodině.

Letošní ročník soutěže je zaměřen na plán měst či obcí v rozvoji rodinné politiky. „Zatímco dříve byl v soutěži Obec přátelská rodině hodnocen aktuální stav aktivit obcí, od tohoto roku je cílem ocenit především ty obce, které jeví snahu o zlepšení dosavadních opatření na podporu rodin. Existenci této soutěže vítáme, protože představuje podnět motivující obce k vytváření prostředí přátelského rodině. Podpora rodin je jednou z hlavních priorit Pardubického kraje,“ říká radní Pardubického kraje pro sociální věci Jiří Brýdl.
Od roku 2011 kraj systémově napomáhá aktivitám podporujícím rodiny s dětmi. „Pardubický kraj velmi usilovně podporuje prorodinné aktivity, především ve spolupráci s mateřskými centry. V září tohoto roku uskutečníme setkání s jejich zástupci. Budeme se především zabývat přípravou činností prospěšných rodinám a to i v rámci soutěže Obec přátelská rodině. Dále budou hlavním tématem kritéria pro rozdělování finančních prostředků z rozpočtu Pardubického kraje pro rok 2013,“ dodává radní Pavel Šotola, který má na starosti neziskový sektor.

Bližší informace pro zájemce o účast na této soutěži, do které se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře do 31. prosince 2012, naleznete na stránkách www.obecpratelskarodine.cz.Kontakt:

Roman Línek
1. náměstek hejtmana Pardubického kraje
roman.linek@pardubickykraj.cz
www.obecpratelskarodine.cz
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 9. 2012 12:55
Kategorie: Veřejná správa
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.